Liepājas Draudzīgā aicinājuma vidusskola

Aktualitātes skolā

Aicinām atbalstīt Liepājas Draudzīgā aicinājuma vidusskolas skolēnu padomes, Āgenskalna Valsts ģimnāzijas un biedrības “Tavi draugi” iniciatīvu piedalīties Latvijas skolu akcijā Ukrainai “Skolas par uzvaru”.

Aicinājums ir izsūtīts ap 600 skolām visā Latvijā ar piedāvājumu no 17. janvāra līdz 15. februārim skolā vākt ziedojumus tādām Ukrainas vienībām kā Azov, Legion-V un Karpatskij Sič, kur plecu pie pleca ar Ukrainas karavīriem atrodas medmāsa no Latvijas - Sarmīte Cīrule (ziedojumu saraksts attēlā).

Jau tuvojas otrā gada beigas kopš Krievijas pilna mēroga iebrukuma Ukrainā, tāpēc tagad ir laiks, kad mums, Latvijas skolām, ir jāsadodas rokās un kopā jātiecas uz uzvaru, un jāpalīdz Ukrainas aizstāvjiem, kuri pirms kara bija kāda Ukrainas skolnieka skolotāji, ārsti, tēvi, brāļi vai vectēvi.

Pēc 15. februāra ziedojumus nogādāsim biedrībā “Tavi draugi” Rīgā.

#SKOLASPARUZVARU

WhatsApp Image 2024-01-18 at 09.01.51