Liepājas Draudzīgā aicinājuma vidusskola

Aktualitātes skolā

ekselences balva nov
“Ekselences balva” ir izglītības ekspertu un uzņēmēju kopīgi radīta iniciatīva, lai pateiktu paldies un izceltu tos skolotājus, kuru sniegums kalpo par mērauklu izcilam pedagoga darbam 21. gadsimtā.

Lai novērtētu valstī labākos bioloģijas, fizikas, ķīmijas, matemātikas un vācu valodas skolotājus, kā arī popularizētu mūsdienīgas, efektīvas un radošas mācību darba metodes, Latvijas Universitātes (LU) Starpnozaru izglītības inovāciju centrs (SIIC) jau 10 gadu organizēja konkursu “Ekselences balva”. Pirmo reizi piedalīties šajā konkursā tika dota iespēja arī vācu valodas skolotājiem.

No 190 pieteiktajiem bioloģijas, fizikas, ķīmijas, matemātikas un vācu valodas pedagogiem 3. kārtā tika izvirzīti 25 ekselentākie sava aroda meistari un starp viņiem arī mūsu vācu valodas skolotāja Gita Zommere, ņemot vērā skolēnu interesi mācīties un viņu sasniegumus pilsētas, valsts un starptautiskā mēroga olimpiādēs un konkursos.

1.novembrī skolotāja pārstāvēja mūsu skolu fināla kārtā, vadot vācu valodas stundu Rīgas Teikas vidusskolas 7.klases skolēniem. Piedaloties mācību situāciju analīzēs un daloties pieredzē, skolotāja kopā ar citu skolu pedagogiem un ekspertiem risināja dažādus metodiskus uzdevumus.

Svinīgajā ceremonijā, kas norisinājās Latvijas Universitātes Mazajā aulā, sumināta tika arī mūsu skolotāja. Ceremonijā piedalījās Latvijas Valsts prezidents Egils Levits, Vācijas vēstnieks Kristians Helts, LU rektors Indriķis Muižnieks, kā arī LR Izglītības un zinātnes ministrijas valsts sekretāre Līga Lejiņa un balvas mecenāti – Latvijas uzņēmēji.

Pateicamies skolotājai Gitai Zommerei par personīgo ieguldījumu vācu valodas mācīšanā!

 

Vairāk informācija par pasākumu ŠEIT