1. - 12. klašu konsultācijas

Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskolas 1. – 4.klašu konsultācijas

2020. / 2021.m.g.

 

Skolotāja vārds, uzvārds

Mācību priekšmets

Diena

Laiks

Telpa

Ērika Krastiņa

1.a

Pirmdiena

Otrdiena

13.10 – 14.10

14.00 – 14.33

310

Guntra Plūce

1.b

Pirmdiena

Trešdiena

13.50 – 14.33

13.00 – 13.50

309

Vaira Krūmiņa

1.c

Pirmdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

8.00 – 8.25

14.00 – 14.26

13.20 – 14.00

308

Dace Krūze

1.d

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

8.00 – 8.15

8.00 – 8.18

13.10 – 14.10

307

 

 

 

 

 

Ināra Knitnere

2.a

Trešdiena

Piektdiena

13.50 – 14.30

13.50 – 14.46

34

Ilze Poņemecka

2.b

Otrdiena

Trešdiena

13.40 – 14.30

13.40 – 14.26

31

Jana Mītina

2.c

Otrdiena

 

Ceturtdiena

8.00 – 8.25

13.40 – 14.25

8.00 – 8.26

32

Zita Tapiņa

2.d

Ceturtdiena

 

Piektdiena

8.00 – 8.30

14.30 – 15.06

8.00 – 8.30

35

 

 

 

 

 

Andra Vilcāne

3.a

Pirmdiena

Otrdiena

13.50 – 14.56

8.00 – 8.30

201

Ance Elstiņa

3.b

Otrdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

8.05 – 8.25

13.30 – 14.30

8.05 – 8.21

202

Ruta Rence

3.c

Otrdiena

Ceturtdiena

13.50 – 14.38

13.20 – 14.08

301

Aija Grulle

3.d

Pirmdiena

Otrdiena

12.40 – 13.56

13.00   - 13.20

302

 

 

 

 

 

Dace Ozoliņa

4.a

Otrdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

8.00 – 8.25

13.20 – 14.12

8.00 – 8.25

33

Agita Dreimane

4.b

Trešdiena

Ceturtdiena

13.50 – 15.00

8.00 – 8.24

38

Inta Kleinberga

4.c

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

13.50 – 14.34

8.00 – 8.25

8.00 – 8.25

37

Veronika Budrecka

4.d

Pirmdiena

Otrdiena

Ceturtdiena

8.00 – 8.25

8.00 – 8.25

13.50 – 14.42

39

 

 

 

 

 

Ineta Bumbiere

Mūzika

1.kl.

Trešdiena

13.30 – 13.56

 

Gunta Danela

Mūzika

2. - 4.kl.

Otrdiena

Trešdiena

8.00 – 8.25

13.20 – 14.01

40

Inga Moldovana

 

Vācu val.

 

Trešdiena

Piektdiena

Piektdiena

13.30 – 14.12

14.20 – 14.50

15.10 – 15.40

40

009

009

Ineta Feldmane

Vācu val.

 

Pirmdiena

13.30 – 15.24

017

Jūlija Andiņa

Vācu val.

 

Pirmdiena

13.20 – 14.20

15.00 – 15.20

10 - 07

Ineta Melnozola

Vācu val.

 

Trešdiena

Pirmdiena

8.00 – 8.30

15.00 – 15.42

10 - 14

Gundega Muižniece

Vācu val.

 

Otrdiena

14.50 – 16.02

16

Gita Zommere

Vācu val.

 

Otrdiena

13.30 – 15.12

10 - 07

Liāna Tarasenko

Vācu val.

 

Pirmdiena

Otrdiena

Ceturtdiena

13.35 – 14.05

14.10 – 14.46

7.55 – 8.25

017

37

202

Diāna Dobele

Angļu valoda

Trešdiena

Ceturtdiena

7.50 – 8.30

14.50 – 15.28

75

14

Ilze Karēla

Angļu valoda

Trešdiena

14.00 – 14.40

37

 

 Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskolas 5. - 9. klašu konsultācijas

 2020./2021.m.g.

 

Skolotāja vārds, uzvārds

Mācību priekšmets

Diena

Telpa

Zanda Alpa

Ķīmija

Pirmdiena 14.00 – 15.11

Ceturtdiena 12.19 – 13.30

20.

Jūlija Andiņa

Vācu valoda

Pirmdiena 13.20 – 14.20

              15.00 – 15.20

10 – 07.

Sanita Arāja

Vācu valoda

Otrdiena  14.10 – 15.10

Trešdiena  15.00 – 16.00

108.

Karina Atāla

Matemātika

Pirmdiena  15.00 – 16.30 (6.kl.)

Otrdiena  15.00 – 16.30 (8.kl.)

21.

Jolanta Atmata

Franču valoda

Otrdiena  14.24 – 15.00

 

106.

 

Biktimirova Svetlana

Angļu valoda

Otrdiena 16.00 – 16.57

Ceturtdiena 16.00 – 16.57

13.

210.

Birzniece Juta

Ģeogrāfija

Pirmdiena 14.50– 15.30

110.

Čakša Agita

Mūzika

Pirmdiena 16.00– 17.00

30.

Dobele Diāna

Angļu valoda

Trešdiena 7.50- 8.30

Ceturtdiena 14.50 -15.28

75.

14.

Elstiņa Ance

Mājturība un tehnoloģijas

Trešdiena 8.05 – 8.29

26.

Eniņa Linda

Vācu valoda

Pirmdiena  15.00 – 16.24

113.

Ēķupe Vendija

Matemātika

Otrdiena 14.20 – 15.08

26.

Feldmane Ineta

Vācu valoda

Pirmdiena 13.30 – 15.24

017.

Frišfelde Solvita

Informātika

Trešdiena 14.15 – 16.00

422.

Gineite Anda

 

Sociālās zinības

Pirmdiena  15.00 – 15.40

102.

Kaire Ginta

 

Sports

Otrdiena 14.30– 14.50

Trešdiena 14.30– 14.50

Sporta zāle,

LOC manēža,centrs

Karēle Ilze

Angļu valoda

Trešdiena 14.00 – 14.40

37.

Karzons Raivis

Informātika

 

Pirmdiena 15.00 – 16.24

 

423.

Kīle-Sisene Gunita

Vācu valoda

Ceturtdiena 16.30 – 16.42

24.

Knitners Normunds

Fizika

Otrdiena 16.00 – 17.30

28.

Krasta Inese

Bioloģija

Otrdiena 15.55 – 16.40

Trešdiena  15.55 – 16.40

19.

Krūmiņa Zanda

Latviešu valoda un literatūra

        Trešdiena  15.00 – 16.00

Ceturtdiena 7.50 – 8.30;16.00 –16.41

213.

Latiša Ginta

Angļu valoda

Ceturtdiena 15.50 – 17.08

207.

Lauberga-Nikolova Laura

Vēsture

Piektdiena 14.20 – 15.10

211.

Leiguda Ineta

Latviešu valoda un literatūra

Pirmdiena 14.10- 15.10

Otrdiena 15.10 – 16.10

Trešdiena 15.10 – 16.10

11.

Lejniece Laila

Matemātika

Ceturtdiena  14.20 – 15.10

Pirmdiena 16.00 – 17.00

22.

112.

Majakova Natālija

Krievu valoda

Pirmdiena 15.10 – 16.00

10 - 05.

Melnozola Ineta

Vācu valoda

Pirmdiena 15.00 – 15.42

Trešdiena 8.00 – 8.30

10 – 14.

Moldovana Inga

Vācu val.

Trešdiena 13.30– 14.12

Piektdiena 14.20 –14.50; 15.10 –15.40

40.

009.

Muižniece Gundega

 

Vācu valoda

Otrdiena 14.50 – 16.02

16.

Novade Kristīne

Latviešu valoda un literatūra

Pirmdiena 15.10  – 15.44

Trešdiena 15.10 – 16.00

206.

Pāvelsone Ilze

Vizuālā māksla

Otrdiena 15.30 – 16.00

210.

Pocjute Valentīna

Sports

Ceturtdiena  14.30 – 15.10

 

Sporta zāle,

LOC manēža,centrs

Pocjutis Rolands

Sports

Tršdiena  14.30 – 15.10

 

Sporta zāle,

LOC manēža,centrs

Putniņš Andrejs

Angļu valoda

Trešdiena 15.05 – 16.00

 

10 – 06.

Račinska Kristīna

Angļu valoda

Trešdiena 14.20 – 15.14

75.

Saldeniece Daiga

Latviešu valoda un literatūra

Pirmdiena 15.00  – 16.00

Otrdiena 15.00 – 16.30

10 -11.

Sirmoviča Daiga

Matemātika

Pirmdiena 15.00 – 17.30

412.

Smāģe Dace

Angļu valoda

Otrdiena 15.50 – 16.38

206.

Sproģe Ina

Mājturība un tehnoloģijas

Otrdiena 14.20– 15.00

50.

Stālberga Helita

Bioloģija, dabaszinības

Pirmdiena 15.00 – 16.16

Otrdiena 16.00 – 16.40

Trešdiena 14.20 – 15.00

19.

Stocka Santa

Vācu valoda

Pirmdiena 14.10 – 14.34

Ceturtdiena 15.00 – 16.00

107.

Stola Ina

Ģeogrāfija, ķīmija

Pirmdiena 16.00 – 17.10

Ceturtdiena 16.00 – 17.10

22.

Sungaila Danute

16.00 – 17.10

Piektdiena 15.00 – 16.00

10 – 11.

Šereiko Paula

Latviešu valoda un literatūra

Pirmdiena 15.10 – 16.40

Trešdiena 15.10 – 16.40

26.

Šķubura Sanita

Latviešu valoda un literatūra

Pirmdiena 15.10 – 16.00

Bibliotēka

Šnepe Ineta

Matemātika

5.kl. Otrdiena 15.10 – 16.40

9.kl. Trešdiena 16.00 – 17.30

25.

13.

Špude Sanda

Vācu valoda

Ceturtdiena 13.50 – 14.40;15.20 – 16.00

26.

Šulmane Kristīne

Vizuālā māksla

Trešdiena 15.10 – 15.50

59.

Tarasenko Liāna

Vācu valoda

Pirmdiena 13.35 – 14.05

Otrdiena 14.10 – 14.46

Ceturtdiena 7.55 – 8.25

017.

37.

202.

Timermanis Agnis

Sociālās zinības, vēsture

Otrdiena 14.20 – 17.28

14.

Tjurina Biruta

Sports

Pirmdiena 15.15 – 15.55

Sporta zāle

Tomaša Antra

Mājturība un tehnoloģijas

Pirmdiena 15.50 – 16.30

012.

Tučina Inta

Matemātika

Ceturtdiena 14.30 – 17.30

23.

Tukšeniece Arta

Sociālās zinības, vēsture

Trešdiena 15.10 – 17.10

24.

Zara Gunta

Ģeogrāfija

Piektdiena 7.50 – 8.30

14.

Zemarāja Gita

Latviešu valoda un literatūra

Ceturtdiena  14.20 – 15.10; 15.10 – 16.58

24.

12.

Zommere Gita

Vācu valoda

Otrdiena 13.30 – 15.12

10 – 07.

 

Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskolas 10. - 12. klašu konsultācijas

 2020./2021.m.g.

 

Skolotāja vārds, uzvārds

Mācību priekšmets

Diena

Laiks

Telpa

Zanda Alpa

Ķīmija

    Pirmdiena

14.00 – 15.11

20.

Ceturtdiena

12.19 – 13.30

Jolanta Atmata

Franču valoda

Otrdiena

14.24 – 15.00

106.

Artūrs Ausējs

Informātika

Dizains un tehnoloģijas

Programmēšana

Pirmdiena

15.20 -16.02

101.

Sanita Arāja

Vācu valoda

 

Trešdiena

 

 

14.10 – 16.10

108.

Juta Birzniece

Ģeogrāfija

Ekonomika

       Otrdiena

15.50 – 16.55

110.

       Trešdiena

15.00 – 16.00

 

Linda Eniņa

Vācu valoda

   

    Pirmdiena

 

15.00 -16.24

113.

Anda Gineite

Ekonomika

Komerczinības

 

Pirmdiena

 

15.00 – 15.40

 

102.

Solvita Frišfelde

Informātika

Datorika

Trešdiena

14.15 – 16.00

422.

 Ginta Kaire

Sports

Otrdiena

14.30 – 14.50

Sporta zāle, LOC

Trešdiena

14.30 – 14.50

Raivis Karzons

Informātika

Dizains un tehnoloģijas

 

Pirmdiena

 

15.00 – 16.24

423.

Inese Krasta

Bioloģija

Otrdiena

15.55- 16.40

19.

Trešdiena

15.55- 16.40

Zanda Krūmiņa

Latviešu valoda un literatūra

Trešdiena

15.00 – 16.00

213.

Ceturtdiena

7.50 – 8.30

11.40 – 12.30

16.00 -16.41

Ginta Latiša

Angļu valoda

Ceturtdiena

15.10 – 17.08

207.

Laura Lauberga – Nikolova

Vēsture

 

    Piektdiena

 

14.20 – 15.10

211.

Natālija Majakova

Krievu valoda

 

    Pirmdiena

 

15.10 -16.00

10_05

Olga Maļkova

Matemātika

Trešdiena

 

7.45 – 8.30

15.00 – 15.39

212.

108.

Valda More

Latviešu valoda un literatūra

Trešdiena

 

8.30 -9.10

76.

Sanita Pārpuce

Matemātika

Trešdiena

15.00 – 16.00

 

Ceturtdiena

14.20 – 15.50

Ilze Pāvelsone

Vizuālā māksla

 

Otrdiena

 

 

15.30 – 16.00

210.

Valentīna Pocjute

Sports

Ceturtdiena

14.30 – 15.10

Sporta zāle

Rolands Pocjutis

Sports

Trešdiena

 

14.30 – 15.10

Sporta zāle

Valdis Priedols

Fizika

 

Pirmdiena

11.40 – 12.40

16.00 – 18.00

28.

Andrejs Putniņš

Angļu valoda

Trešdiena

15.05 – 16.00

10_06

Kristīna Račinska

Angļu valoda

 

Trešdiena

 

 

14.20 – 15.14

75.

Ludmila Semjonova

Krievu valoda

Pirmdiena

11.40 – 12.10

208.

Piektdiena

13.20 – 13.56

Dace Smāģe

Angļu valoda

Otrdiena

15.50 – 16.38

206.

Ilze Sproģe

Vēsture

Otrdiena

16.40 – 17.26

210.

Trešdiena

12.40 – 13.20

Simona Stalidzāne

Latviešu valoda un literatūra

Pirmdiena

7.50 – 8.30

212.

Ceturtdiena

12.50 – 13.30

15.00 – 16.04

Santa Stocka

Vācu valoda

Pirmdiena

14.10 – 14.34

107.

Ceturtdiena

15.00 – 16.00

Agnis Timermanis

Politika

Otrdiena

16.00 -17.28

14.

Biruta Tjurina

Sports

Pirmdiena

15.15 – 15.55

Sporta zāle

Elīna Triščenko

Angļu valoda

Ceturtdiena

7.50 – 8.30

010.

Gunta Zara

Ģeogrāfija

Piektdiena

7.50 – 8.30

 

14.

 

Normunds Zīverts

 Matemātika

Trešdiena

7.50 – 8.30

211.

Ceturtdiena

7.50 – 8.30

15.00 – 16.20

413.

111.

Piektdiena

8.10 – 8.30

208.

Share
Partneri: twitter
Partneri: moodle
Partneri: e-klase
Partneri: visc
Partneri: izm
Partneri: lip
Partneri: drošs-internets
Partneri: valsts-bērnu-tiesību-aizsardzības-inspekcija
Partneri: radošuma-pils
Partneri: dsd
Partneri: junior-achievement
Partneri: afs
Partneri: atbalsts
Partneri: prakse-lv
Partneri: pumpurs