Ziemassvētku jampadracis.

43 SMU gaidīja šo dienu. Ar satraukumu tie uzņēmumi, kuri piedalās pirmo reizi. Prieks, ka ir skolēni, kuri darbojas otro un arī trešo gadu.

Tirdziņu vadīja SMU „Event” un 12. komercklases mentori. Tika aicināti Liepājas skolu SMU un atsaucās 2., 6., 10. vidusskolas jaunieši. Tirgojās arī skolotājas. Paldies A. Aizkalnei, N. Priedei, G. Zommerei.

Tika piedāvāta produkcija katra pircēja gaumei – stikla pulksteņi, istabas dekori, koka izstrādājumi, bižutērija, foto gleznas, ekoloģiskas ziepes, vannas bumbas, sveces, tējas, sukādes, batikoti krekli, apgleznotas krūzes, krūzīšu paliktņi, grāmatzīmes, sajūtu bumbas......

Šajā mācību gadā akcentējam - produkta iesaiņojumu un pārdošanas prasmes. Kvalitatīvs produkts jau ir pašsaprotama lieta. SMU „Giftext” pulcināja visvairāk jauniešu, jo tika piedāvāta lotereja, griežot laimes ratu.

Tirgošanās notika abos garajos starpbrīžos, skanēja Ziemassvētku mūzika, uz ekrāna varēja vērot iepriekšējo tirdziņu foto galeriju.

Vairāku uzņēmumu ietirgojums pārsniedza 50 eiro. Kas var būt labāks, kā pārbaudīt savas uzņēmējspēju prasmes jau skolas laikā. Nekas nav nokavēts, vēl SMU var veidot arī janvārī. Uzdrīksties arī Tu!

Tirgus noslēgumā tika pasniegtas 8 nominācijas gan pamatskolas, gan vidusskolas grupās. Žūrijā tika uzaicināti divi komercklases absolventi un divi skolēni – mentori.

SMU tika aicināti ziedot vienu produktu labdarībai. Pilna kaste ar ziedoto produkciju tiks nogādāta uz Jauniešu māju, lai ceļotu uz Rigu TC Spice labdarības veikalu, atbalstot Dakteru Klaunu akciju – palīdzēt tiem bērniem, kuri atrodas slimnīcā.

Janvāris tirgos ir klusais laiks, tādēļ SMU rīkosim apmācības un ballīti.

Februāris ir Mīlestības mēnesis, kad atkal rīkosim tirgu un aicināsim pircējus.

 

 

DSC_4525.JPGDSC_4529.JPGDSC_4542.JPGDSC_4548.JPGDSC_4553.JPGDSC_4558.JPGDSC_4565.JPGDSC_4576.JPGDSC_4582.JPGDSC_4585.JPGDSC_4589.JPGDSC_4595.JPG

Share
Partneri: twitter
Partneri: moodle
Partneri: e-klase
Partneri: visc
Partneri: izm
Partneri: lip
Partneri: drošs-internets
Partneri: valsts-bērnu-tiesību-aizsardzības-inspekcija
Partneri: radošuma-pils
Partneri: dsd
Partneri: junior-achievement
Partneri: afs
Partneri: atbalsts
Partneri: prakse-lv
Partneri: pumpurs