1. - 12. klašu konsultācijas

Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskolas 1. – 3.klašu konsultācijas

2021. / 2022.m.g.

 

Nr.

Vārds, uzvārds

Klase, māc. priekšmets

Konsultācijas diena

Laiks

Kabinets

1

 

Dace Ozoliņa

 

1.a

Pirmdiena

Otrdiena

Ceturtdiena

13.00 – 13.40

8.00 – 8.20

8.00 – 8.24

33

2

Agita Dreimane

 

1.b

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

13.50 – 14.10

8.05 – 8.19

13.10 – 14.00

38

3

 

Inta Kleinberga

 

1.c

Pirmdiena

Trešdiena

Piektdiena 

8.00 – 8.25

13.10 – 13.56

8.00 – 8.25

36

4

 

Veronika Budrecka

 

1.d

Pirmdiena

Piektdiena

8.00 – 8.25

8.00 – 8.25

13.00 – 13.46

39

5

Andra Vilcāne

1.e

Ceturtdiena

Piektdiena

8.00 – 8.24

12.20 – 13.20

 

40

 

 

 

 

 

 

6

 

Ērika Krastiņa

 

2.a

Otrdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

11.25 – 11.45

11.25 – 11.45

13.25 – 14.21

310

7

 

Linda Todosijčuka

 

2.b

Pirmdiena

Otrdiena

8.00 – 8.30

8.00 – 8.26

13.50 – 14.30

Bibliotēka309

8

 

Vaira Krūmiņa

 

2.c

Otrdiena

 

Piektdiena

11.25 – 11.45

14.10 – 15.10

8.00 – 8.22

308

 

9

 

Dace Krūze

 

 

2.d

 

Pirmdiena

Otrdiena

Ceturtdiena

11.25 – 11.45

14.10 – 15.10

11.25 – 11.45

307

 

 

 

 

 

 

 

10

 

Ināra Knitnere

3.a

 

Piektdiena

 

13.00 – 14.48

 

34

 

11

 

Ilze Poņemecka

 

3.b

Otrdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

14.00 – 14.40

8.00 – 8.20

8.00 – 8.20

13.05 – 13.33

31

 

12

 

Aija Grulle

3.c

Pirmdiena

Otrdiena

Piektdiena

8.00 – 8.20

8.00 – 8.20

13.00 – 13.56

32

13

Zita Tapiņa

3.d

Otrdiena

 

13.50 – 15.38

 

35

 

 

 

 

 

 

 

18

 

Gunta Danela

Mūzika

1. - 3.kl.

Otrdiena

8.00 – 8.20

13.30 – 13.50

37

40

 

19

 

Ineta Feldmane

Vācu valoda

Pirmdiena

14.20 – 15.28

37

 

20

 

Liāna Tarasenko

Vācu valoda

Trešdiena

14.10 – 15.34

10-05

21

Jūlija Andiņa

 

Vācu valoda

 

 

Ceturtdiena

13.20 – 14.44

10 – 06

10 – 07

22

Inga Moldovana

Vācu valoda

Otrdiena    

Trešdiena

Piektdiena

14.20 – 15.00

14.20 – 15.00

14.20 – 14.42

009

23

Ineta Melnozola

Vācu valoda

Trešdiena

 

Piektdiena

8.00 – 8.30

14.18 – 15.00

8.00 – 8.30

10 – 14

 

24

 

Gundega Muižniece

Vācu valoda

Trešdiena

13.30 – 15.12

112

 

 Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskolas 4. - 9. klašu konsultācijas

 2021./2022.m.g.

 

 

Skolotāja vārds, uzvārds

Mācību priekšmets

 

Konsultācijas diena

Laiks

Telpa

Zanda Alpa

Ķīmija

 

Trešdiena

Piektdiena

 

11.30 – 11.54; 14.00 – 15.00

8.20 -9.20

20.

Jūlija Andiņa

Vācu valoda

 

Ceturtdiena

13.20 – 14.44

10 - 06.     10 – 07.

Sanita Arāja

Vācu valoda

 

Pirmdiena

8.00 -  8.18; 14.10 – 15.10

13.

Karina Atāla

Matemātika

 

Trešdiena

Piektdiena

16.00 – 18.02

11.55 – 12.35

21.

Alla Avlasa

Krievu  valoda

 

Ceturtdiena

8.00 – 8.30

017.

Jolanta Atmata

Franču valoda

 

Otrdiena    

Trešdiena

16.40 – 17.00

15.40 – 16.00

213.

413.

Svetlana Biktimirova

Angļu valoda

 

Trešdiena

Ceturtdiena

15.00 – 15.52

14.20 - 15.00

25.

Juta Birzniece

Ģeogrāfija

 

Pirmdiena    

Trešdiena

 

15.00 – 15.54

15.00 – 15.54

110.

Ineta Bumbiere

Mūzika

 

Pirmdiena

14.20 – 14.44

93.

Agita Čakša

Mūzika

 

Trešdiena

15.10 – 15.50

30.

Diāna Dobele

Angļu valoda

 

Otrdiena    

14.20 – 15.02

11.

Zanda Dreimane

Latviešu valoda un literatūra

 

Pirmdiena    

Otrdiena

 

8.00 – 8.30

8.00 – 8.30;

15.00 – 16.30         ZOOM

112.

213.

Pēc vienoš.

Ance Elstiņa

Dabaszinības mājturība un tehnoloģijas

Otrdiena    

Ceturtdiena

13.30 – 14.00

13.30 – 14.30

202.

Linda Eniņa

Vācu valoda

 

Otrdiena    

14.10 – 15.40

113.

Vendija Ēķupe

Datorika

Matemātika

Otrdiena    

Trešdiena

15.10 – 15.50

15.10 – 16.24

101.

26.

Solvita Frišfelde

Informātika,

datorika

 

Ceturtdiena

7.45 – 8.25

422.

Ginta Kaire

 

Sports

 

Ceturtdiena

14.30 – 15.10

Sporta zāle

Aija  Helmūte

Angļu valoda

 

Ceturtdiena

14.20 – 15.00

30.

Raivis Karzons

Informātika, dizains un tehnoloģijas

 

Pirmdiena

15.00 – 16.00

423.

Gunita Kīle-Sisene

Vācu valoda

Otrdiena    

Trešdiena

14.10 – 14.40

15.00 – 15.30

15.

Normunds Knitners

Fizika

Otrdiena    

Trešdiena

16.00 – 17.15

16.00 – 17.00

28.

Inese Krasta

Bioloģija

Ceturtdiena

Piektdiena

15.55- 17.20

15.55- 17.20

19.

Kristīne Kupše

Vizuālā māksla

 

Otrdiena 

15.00 – 16.42

112.

Laura Lauberga - Nikolova

Vēsture

Pirmdiena    

Trešdiena

15.10 – 15.50

15.10 – 15.50

25.

Ineta Leiguda

Latviešu valoda un literatūra

Trešdiena

Ceturtdiena

13.20 – 14.42

14.10 – 15.00

25.

Laila Lejniece

Matemātika

Pirmdiena    

Trešdiena

Ceturtdiena

15.00 – 15.50

14.20 – 15.01

13.30 – 14.11

22.

201.

302.

Laura Mauliņa

Latviešu valoda un literatūra

 

Otrdiena   

13.30 – 16.00

302.

Ineta Melnozola

Vācu valoda

Trešdiena

Piektdiena

8.00 – 8.30; 14.18 – 15.00

8.00 – 8.30

10 – 14.

Inga Moldovana

Vācu valoda

Otrdiena    

Trešdiena

Piektdiena

14.20 – 15.00

14.20 – 15.00

14.20 – 14.42

009.

Gundega Muižniece

Vācu valoda

 

Trešdiena

13.30 – 15.12

112.

Kristīne Novade

Latviešu valoda un literatūra.

 

Trešdiena

15.10 – 15.50

108.

Valentīna Pocjute

Sports

 

Piektdiena

14.20 – 15.00

Sporta zāle

Rolands Pocjutis

Sports

 

Trešdiena

15.10 – 16.10

Sporta zāle

Andrejs Putniņš

Angļu valoda

 

Otrdiena

13.30 – 15.30

10 – 06.

Kristīna Račinska

Angļu valoda

 

Pirmdiena

Piektdiena

15.00 – 16.00

13.00 – 13.42

75.

Daiga Saldeniece

Latviešu valoda un literatūra

Otrdiena    

Ceturtdiena

13.30 – 14.14

13.20 – 15.00

301.

Daiga Sirmoviča

Matemātika

 

Pirmdiena

14.30  - 17.25

107.

Egija Romanovska

Matemātika

 

Piektdiena

14.30 – 16.24

301.

Ina Sproģe

Dizains, mājturība un tehnoloģijas

 

Piektdiena

14.10 – 14.50

50.

Ilze Sproģe

Vēsture

Otrdiena    

Trešdiena

15.10 – 16.40

15.10 – 16.40

207.

210.

Helita Stālberga

Bioloģija, dabaszinības

Pirmdiena    

Trešdiena

 

15.10 - 17.00

16.00 – 17.10

19.

Santa Stocka

Vācu valoda

 

Trešdiena

15.55 – 16.55

107.

Ina Stola

Ģeogrāfija, ķīmija

Otrdiena    

Ceturtdiena

16.00 – 17.38

14.10 – 15.10

20.

106.

Arta Strakša

Teātra māksla

 

Trešdiena

8.00 – 8.30

Sporta zāle

Danute Sungaila

Vācu valoda

 

Ceturtdiena

14.12 – 15.00

10 – 11.

Paula Šereiko

Latviešu valoda un literatūra

 

Trešdiena

Ceturtdiena

13.30 – 15.30

14.20 – 15.02

201.

Sanita Šķubura

Latviešu valoda un literatūra

 

Trešdiena

13.30 – 14.00

16.00 – 16.30

Bibliotēka

Ineta Šnepe

Matemātika

 

Trešdiena

Ceturtdiena

15.00 – 16.30

13.30 – 15.00

30.

25.

Sanda Špude

Vācu valoda

 

Otrdiena

14.10 – 15.28

113.

Kristīne Šulmane

Vizuālā māksla

 

Trešdiena

15.10 – 15.50

59.

Agnis Timermanis

Sociālās zinības, vēsture

 

Pirmdiena

Otrdiena

14.20-15.00

16.00 – 17.50

14.

Biruta Tjurina

Sports

 

Pirmdiena

15.10 – 15.40

Sporta zāle

Antra Tomaša

Dizains, mājturība un tehnoloģijas

 

Trešdiena

15.00 – 15.42

012.

Inta Tučina

Matemātika

Pirmdiena   

Trešdiena

Ceturtdiena

14.10 – 14.55; 14.55-15.46

13.30 – 14.10;  15.00 – 15.40

14.10  - 14.50

12.;111.

13.;  23.

112.

Arta Tukšeniece

Sociālās zinības, vēsture

 

Pirmdiena    

Trešdiena

14.20 – 15.46

15.10 – 15.50

 

202.

111.

 

Gunta Zara

Ģeogrāfija

 

Pirmdiena

Piektdiena

7.50 – 8.30

15.00 – 15.44

211.

Gita Zemarāja

Latviešu valoda un literatūra

Pirmdiena    

Otrdiena

Piektdiena

14.10 – 14.56

110.

107.

12.

Gita Zommere

Vācu valoda

Pirmdiena    

Otrdiena

14.10 – 15.10

14.10 – 14.46

10 – 07.

 

Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskolas 10. - 12. klašu konsultācijas

 2021./2022.m.g.

 

Skolotāja vārds, uzvārds

Mācību priekšmets

 

Diena

Laiks

Telpa

Zanda Alpa

Ķīmija

 

Trešdiena

 

Piektdiena

 

11.30 – 11.54;

14.00 – 15.00

8.20 -9.20

20.

Sanita Arāja

Vācu valoda

 

Pirmdiena

8.00 -  8.18;

14.10 – 15.10

13.

Jolanta Atmata

Franču valoda

Otrdiena    

Trešdiena

16.40 – 17.00

15.40 – 16.00

213.

413.

Artūrs Ausējs

Dizains un tehnoloģijas

Programmēšana

Otrdiena

 

7.50 – 8.30

 

101.

Juta Birzniece

Ģeogrāfija

Pirmdiena    

Trešdiena

15.00 – 15.54

15.00 – 15.54

110.

Diāna Dobele

Angļu valoda

 Otrdiena    

14.20 – 15.02

11.

Zanda Dreimane

Latviešu valoda un literatūra

Pirmdiena    

Otrdiena

 

8.00 – 8.30

8.00 – 8.30;

15.00 – 16.30  Zoom

112.

213.

pēc vienoš.

Ance Elstiņa

Dabaszinības, mājturība un tehnoloģijas

Otrdiena    

Ceturtdiena

13.30 – 14.00

13.30 – 14.30

202.

Linda Eniņa

Vācu valoda

 

Otrdiena    

14.10 – 15.40

113.

Solvita Frišfelde

Informātika,

Datorika

Dizains un tehnoloģijas

 

Ceturtdiena

7.45 – 8.25

422.

Ginta Kaire

 

Sports

 

Ceturtdiena

14.30 – 15.10

Sporta zāle

Raivis Karzons

Informātika

Datorika

Dizains un tehnoloģijas

 

Pirmdiena

15.00 – 16.00

423.

Inese Krasta

Bioloģija

 

Ceturtdiena

Piektdiena

15.55- 17.20

15.55- 17.20

19.

Olga Maļkova

Matemātika

 

Pirmdiena

Trešdiena

 

7.45 – 8.30

7.45 – 8.30

 

210.

207.

Valda More

Latviešu valoda un literatūra

 

Otrdiena 

8.30 – 9.10

76.

Sanita Pārpuce

Matemātika

 

Otrdiena

Piektdiena

7.50 – 8.30

14.10 – 15.48

207.

208.

Ilze Pāvelsone

Vizuālā māksla

 

Otrdiena 

15.00 – 16.42

112.

Valentīna Pocjute

Sports

 

Piektdiena

14.20 – 15.00

Sporta zāle

Rolands Pocjutis

Sports

 

Trešdiena

15.10 – 16.10

Sporta zāle

Valdis Priedols

Fizika

 

Pirmdiena

Ceturtdiena

15.50 – 17.34

8.30 – 9.10

28.

Andrejs Putniņš

Angļu valoda

 

Otrdiena

13.30 – 15.30

10 – 06.

Kristīna Račinska

Angļu valoda

 

Pirmdiena

Piektdiena

15.00 – 16.00

13.00 – 13.42

75.

Ludmila Semjonova

Krievu valoda

Otrdiena    

Trešdiena

15.50 – 16.50

15.00 – 15.30

208.

211.

Dace Smāģe

Angļu valoda

 

Trešdiena

Piektdiena

11.40 – 12.20

14.10 – 14.54

206.

Ilze Sproģe

Vēsture

Vēsture un sociālās zinātnes

Otrdiena

Trešdiena

15.10 – 16.40

15.10 – 16.40

207.

210.

Simona Stalidzāne

Latviešu valoda un literatūra

Otrdiena    

Ceturtdiena

Piektdiena

15.00 -16.00

18.00 -19.00 Zoom

15.00 -16.00

212.

pēc piepras.

212.

Santa Stocka

Vācu valoda

 Trešdiena

15.55 – 16.55

107.

Arta Strakša

Teātra māksla

 Trešdiena

8.00 – 8.30

Sporta zāle

Agnis Timermanis

Sociālās zinības

Vēsture

Komerczinības

Politika

 

Otrdiena

15.10 – 17.40

14.

Biruta Tjurina

Sports

 

Pirmdiena

15.10 – 15.40

Sporta zāle

Elīna Triščenko

Angļu valoda

Otrdiena

Piektdiena

7.50 – 8.28

7.50 – 8.28

010.

Gunta Zara

Ģeogrāfija

 

Pirmdiena

Piektdiena

7.50 – 8.30

15.00 – 15.44

211.

Normunds Zīverts

Matemātika

Pirmdiena

 

Trešdiena

Piektdiena

17.00 – 17.50

 

7.50 – 8.28

7.50 – 8.28

e - klases videosaziņa

213.

213.

 

 

Partneri: twitter
Partneri: moodle
Partneri: e-klase
Partneri: visc
Partneri: izm
Partneri: lip
Partneri: drošs-internets
Partneri: valsts-bērnu-tiesību-aizsardzības-inspekcija
Partneri: radošuma-pils
Partneri: dsd
Partneri: junior-achievement
Partneri: afs
Partneri: atbalsts
Partneri: prakse-lv
Partneri: pumpurs