Spoka meklēšana skolā

29.novembrī mūsu skolas Skolēnu padome, pateicoties projekta „Atspēriens’’ finansējumam, varēja realizēt pēdējo aktivitāti, kura saistīta ar šo projektu. 4. – 6.klašu komandām bija iespēja skolā meklēt SPOKU.

Lai atrastu skolas Spoku, vajadzēja atrast puzles gabaliņus, kurus, saliekot kopā, izveidojās attēls. To viņi darīja pēc dotā stāsta, kurā bija norādes. Vai izdevās? Protams, jo jaunieši ir aktīvi, zinoši un asprātīgi. 

Noslēgumā pie sulu glāzes un raušiem tika pārrunāts par pasākumu.

Lasīt tālāk: Spoka meklēšana skolā

Projekta „Atspēriens’’ 2. kārta „Meklē rudeni’’


Pirmā mācību ceturkšņa izskaņā 7. – 9. klases jaunieši piedalījās labbūtības projekta „Atspēriens’’ 2. kārtā ar nosaukumu „Meklē rudeni’’. Tās bija foto orientēšanās aktivitātes visai klasei pa pilsētu. Katrai klasei bija savs koordinators, ar kuru sazinoties klase noskaidroja kontrolpunktus, kuros vajadzēja izpildīt dažādus uzdevumus.

Lasīt tālāk: Projekta „Atspēriens’’ 2. kārta „Meklē rudeni’’

Projekta ‘’Atspēriens’’ stafetes

Skaista, saulaina rudens diena. Raiņa parks čaloja no Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskolas sākumskolas skolēniem, jo viņi piedalījās labbūtības projekta ‘’Atspēriens’’ ‘’Krasainajās rudens stafetēs’’. Daudzveidīgas stafetes, smiekli un atbalsta saucienu savas klases komandai nerima ilgu laiku. Priecājās gan stafešu organizētāji, Skolēnu padome, gan arī dalībnieki. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lasīt tālāk: Projekta ‘’Atspēriens’’ stafetes

Partneri: twitter
Partneri: moodle
Partneri: e-klase
Partneri: visc
Partneri: izm
Partneri: lip
Partneri: drošs-internets
Partneri: valsts-bērnu-tiesību-aizsardzības-inspekcija
Partneri: radošuma-pils
Partneri: dsd
Partneri: junior-achievement
Partneri: afs
Partneri: atbalsts
Partneri: prakse-lv
Partneri: pumpurs