Ciemiņi no Druvas skolas

29.11. mūsu skolā viesojās 39 skolēni no Druvas vidusskolas 3. klasēm. Druvas vidusskola šajā mācību gadā arī ir starptautiskās ekonomikas organizācijas JAL dalībskola. Mūsu skolā šī pieredze, darboties JAL, ir jau 26 gadu garumā. 4. klašu skolēni var veidot SMU, tādēļ mērķis šai vizītei bija, smelties pieredzi SMU veidošanā, lai nākamajā mācību gadā mazie druvenieki jau realizētu savas biznesa idejas, veidojot SMU.

Visvērtīgākā pieredze ir dalīties SMU veiksmes stāstos. Ciemiņus uzrunāja sākumskolas mācību pārzine Antra More un mudināja ciemiņus nenobīties, bet ieklausīties mājinieku veiksmes stāstos. Paldies SMU „Foto ceļojums” vadītājai Zaigai Ļaudamai no 8. B klases, kura jau otro gadu piedāvā fantastiskas foto gleznas un interesantas tehnikas grāmatzīmes. Paldies SMU „SOAP BAR” vadītājai Luīzei Jakstai no 11.B klases, kuras uzņēmums piedāvā īpašas eko ziepes. Paldies SMU „Jar of Nature” no 11.B klases. Linda Klāra Pickēna un Laura Maisiņa piedāvā kaklarotas, kur pudelītes pildītas ar dabīgiem materiāliem. Paldies SMU „Pērles” meitenēm Elīnai Bīberei un Samantai Millerei no 7.b. klases, kuru uzņēmums piedāvā pērļu galvas rotas. Paldies „A & L Stile” meitenēm Annai Vovkai, Liānai Tilgalei no 7.D, klases, kuru uzņēmums piedāvā auskarus, piekariņus.

Priecēja tas, ka tika uzdoti jautājumi un interese nenoplaka. SMU meitenēm bija līdz produkti reklāmai, bet nebija plānota pārdošana. Pārsteigums! Gandrīz viss tika izpirkts. Vislielākais pieprasījums bija pēc vainadziņiem, ziepēm, kaklarotām, grāmatzīmēm.

Visi 5 SMU 1. decembrī piedalīsies RIMI Liepājas reģionālajā tirgū. Prece izpārdota. Laiks atlicis nepilnas divas dienas – jāražo! Atkal jauna pieredze, kad pieprasījums pārsniedz piedāvājumu.

Druvas skolēni pusdienoja mūsu skolas ēdnīcā un sarunas par to, ko ražos un , kas būs SMU komandā, nerimās.

Ir prieks, ka varam dalīties un turpināt savu mentoru darbību.

IMG-20181129-WA0015 IMG-20181129-WA0004

Partneri: twitter
Partneri: moodle
Partneri: e-klase
Partneri: visc
Partneri: izm
Partneri: lip
Partneri: drošs-internets
Partneri: valsts-bērnu-tiesību-aizsardzības-inspekcija
Partneri: radošuma-pils
Partneri: dsd
Partneri: junior-achievement
Partneri: afs
Partneri: atbalsts
Partneri: prakse-lv
Partneri: pumpurs