Uzdrīksties -Uzvarēt

15.oktobrī vidusskolas komercizglītības klases piedalījās JAL rīkotajā konferencē Rīgā, Ķīpsalā.

10.c klases atziņas par konferenci:

Esam priecīgi par šādu doto iespēju būt šāda mēroga konferencē. Lektori, cilvēki, kuri sasnieguši savu izvirzīto mērķi.

Kā no mazumiņa izveidot lielu uzņēmumu, kā iegūt sponsorus, atbalstītājus, kā runāt ar sabiedrību, lai pasākumi notiktu tādā mērogā, kā piem. Lattelecom maratons, Latviešu dziesmu un deju svētki.

Lai kaut ko sasniegtu, vajag uzdrīkstēties iziet no komforta zonas un darīt radošas, haotiskas un drosmīgas lietas. Pasākums iedvesmoja ar vārdiem – ‘’Uzdrīksties uzvarēt’’!

Vajag cīnīties ar stiprākiem, lai būtu uz ko tiekties, nevis ar gandarījumu uzvarēt vājākos. Lielākais spēks ir, kad mēs vairāk domājam par citiem un mazāk par savu labumu, jābūt gandarītam par savu dzīvē paveikto. Interesants veids kā uzdot jautājumus mentoriem ar catchbox jeb mikrofonu, kas iebūvēts mīkstā četrstūrī.

Ikviens var kļūt par uzņēmēju un vadīt biznesu, ir jāpiemīt līderības prasmēm, uzņēmīgumam, spējai rast risinājumu grūtās situācijās un ar radošu domāšanu, galvenais ir uzdrīkstēties.

Patika, ka varēju ar klasi pavadīt dienu.

Jauniešiem, sajūsmina dzirdēt citu sasniegumus, jo tas deva motivāciju pašam, kaut ko vairāk darīt. Pasākumā varēja vērot, mācīties, kā runāt ar tik lielu auditoriju, kā viss, kas uz skatuves izskatās lielajos monitoros. Gaidām nākamo gadu, kad noteikti brauksim atkal.

 

Partneri: twitter
Partneri: moodle
Partneri: e-klase
Partneri: visc
Partneri: izm
Partneri: lip
Partneri: drošs-internets
Partneri: valsts-bērnu-tiesību-aizsardzības-inspekcija
Partneri: radošuma-pils
Partneri: dsd
Partneri: junior-achievement
Partneri: afs
Partneri: atbalsts
Partneri: prakse-lv
Partneri: pumpurs