Sasniegumi 2021./2022. m.g.
- Detaļas
- Kategorija: Sasniegumi 2021./2022.m.g.
2021./2022
1.– 3.klase
Skolēna vārds, uzvārds |
Sasniegumi |
1.A klases skolniece Skolotāja D.Ozoliņa |
3.vieta pilsētas 1. – 3.klašu vizuālās mākslas olimpiādē 1.vieta pilsētas skatuves runas konkursā “Zvirbulis 2022” |
1.B klases skolniece Skolotāja A.Dreimane |
3.vieta pilsētas 1. – 3.klašu vizuālās mākslas olimpiādē |
1.C klases skolniece Skolotāja I.Kleinberga |
2.vieta pilsētas 1. – 3.klašu vizuālās mākslas olimpiādē |
1.D klases skolnieks Skolotāja V.Budrecka |
Atzinība pilsētas 1. – 3.klašu matemātikas olimpiādē |
1.D klases skolniece Skolotāja V.Budrecka |
Atzinība pilsētas 1. – 3.klašu vizuālās mākslas olimpiādē |
2.B klases skolniece Skolotāja L.Todosijčuka |
1.vieta pilsētas 1. – 3.klašu vizuālās mākslas olimpiādē |
2.C klases skolniece Skolotāja V.Krūmiņa |
2.vieta pilsētas 1. – 3.klašu vizuālās mākslas olimpiādē |
2.D klases skolniece Skolotāja D.Krūze |
2.vieta pilsētas 1. – 3.klašu matemātikas olimpiādē |
2.D klases skolniece Skolotāja D.Krūze |
3.vieta pilsētas 1. – 3.klašu matemātikas olimpiādē |
2.D klases skolniece Skolotāja D.Krūze |
1.vieta pilsētas 1. – 3.klašu vizuālās mākslas olimpiādē |
3.A klases skolnieks Skolotāja I.Knitnere |
3.vieta pilsētas 1. – 3.klašu matemātikas olimpiādē |
3.A klases skolnieks Skolotāja I.Knitnere |
Atzinība pilsētas 1. – 3.klašu matemātikas olimpiādē |
3.A klases skolniece Skolotāja I.Knitnere |
3.vieta pilsētas 1. – 3.klašu vizuālās mākslas olimpiādē |
3.A klases skolniece Skolotāja I.Knitnere |
2.vieta pilsētas 1. – 3.klašu vizuālās mākslas olimpiādē |
3.A klases skolniece Skolotāja I.Knitnere |
2.vieta pilsētas latviešu valodas olimpiādē 3.klasēm
|
3.A klases skolniece Skolotāja I.Knitnere |
1.vieta pilsētas latviešu valodas olimpiādē 3.klasēm Atzinība pilsētas 1. – 3.klašu vizuālās mākslas olimpiādē |
3.A klases skolniece Skolotāja I.Knitnere |
Atzinība pilsētas 1. – 3.klašu vizuālās mākslas olimpiādē |
3.D klases skolnieks Skolotāji: Z.Tapiņa, A.Ausējs |
1.vieta pilsētas 1. – 3.klašu matemātikas olimpiādē Atzinība Liepājas atklātā programmēšanas olimpiādē |
3.D klases skolnieks Skolotāja Z.Tapiņa, A.Ausējs |
1.vieta pilsētas 1. – 3.klašu matemātikas olimpiādē 2.vieta pilsētas latviešu valodas olimpiādē 3.klasēm Atzinība Liepājas atklātā programmēšanas olimpiādē |
3.D klases skolniece Skolotāja Z.Tapiņa |
3.vieta pilsētas 1. – 3.klašu matemātikas olimpiādē |
3.D klases skolnieks Skolotāja Z.Tapiņa |
3.vieta pilsētas 1. – 3.klašu matemātikas olimpiādē |
3.D klases skolniece Skolotāja Z.Tapiņa |
1.vieta pilsētas 1. – 3.klašu vizuālās mākslas olimpiādē |
3.D klases skolniece Skolotāja Z.Tapiņa |
2.vieta pilsētas 1. – 3.klašu vizuālās mākslas olimpiādē |
3.D klases skolniece Skolotāja Z.Tapiņa |
2.vieta pilsētas latviešu valodas olimpiādē 3.klasēm
|
3.D klases skolnieks Skolotāja Z.Tapiņa |
Medaļa 49.Starptautiskajā bērnu mākslas konk. LIDICE 2021 Goda raksts 49.Starptautiskajā bērnu māksl. konk. LIDICE 21 |
3.D klases skolnieks Skolotājs A.Ausējs |
Atzinība Liepājas atklātā programmēšanas olimpiādē |
4. – 9.klase
Skolēna vārds, uzvārds |
Sasniegumi |
4.A klases skolnieks Skolotāja Gunita Kīle - Sisene |
1.vieta pilsētas vācu valodas olimpiādē 4.klasēm |
4.A klases skolnieks Skolotāja Gunita Kīle – Sisene |
2.vieta pilsētas vācu valodas olimpiādē 4.klasēm |
4.A klases skolniece Skolotāja Gunita Kīle – Sisene |
Atzinība pilsētas vācu valodas olimpiādē 4.klasēm |
4.B klases skolnieks Skolotāja Sanda Špude |
2.vieta pilsētas vācu valodas olimpiādē 4.klasēm |
4.B klases skolniece Skolotāja Sanda Špude |
Atzinība pilsētas vācu valodas olimpiādē 4.klasēm |
4.C klases skolniece Skolotāja Sanda Špude |
3.vieta pilsētas vācu valodas olimpiādē 4.klasēm |
4.C klases skolniece Skolotāja Sanda Špude |
Atzinība pilsētas vācu valodas olimpiādē 4.klasēm |
4.C klases skolniece Skolotāja Sanda Špude |
Atzinība pilsētas vācu valodas olimpiādē 4.klasēm |
5.A klases skolniece Skolotāja Kristīne Šulmane |
2.vieta pilsētas vizuālās mākslas olimpiādē 4. - 5.klasēm |
5.C klases skolniece Skolotāja Kristīne Šulmane |
Atzinība pilsētas vizuālās mākslas olimpiādē 4. - 5.klasēm |
5.D klases skolniece Skolotāja Inta Tučina |
3.vieta pilsētas matemātikas olimpiādē 5. – 8.klasēm |
6.A klases skolniece Skolotājas Diāna Dobele/ Ineta Leiguda/ Ineta Šnepe Gita Zommere/Kristīne Šulmane |
1.vieta pilsētas angļu valodas olimpiādē 6. – 8.klasēm 2.vieta pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 5-7.kl. 2.vieta pilsētas matemātikas olimpiādē 5. – 8.klasēm Atzinība Rīgas VVĢ Atklātā vācu valodas olimpiādē 6.klasēm Atzinība pilsētas vizuālās mākslas olimpiādē 6. –7.kl. |
6.A klases skolnieks
Skolotājas Diāna Dobele/ Ineta Šnepe/Gita Zommere |
2.vieta pilsētas angļu valodas olimpiādē 6. – 8.klasēm 2.vieta pilsētas matemātikas olimpiādē 5. – 8.klasēm Atzinība Rīgas VVĢ Atklātajā vācu valodas olimpiādē 6.kl. |
6.A klases skolnieks Skolotājas I.Leiguda/ G.Zommere |
3.vieta pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 5.-7.kl. Atzinība Rīgas VVĢ Atklātajā vācu valodas olimpiādē 6.kl. |
6.A klases skolnieks Skolotāja Ineta Leiguda |
3.vieta pilsētas latviešu val. un literatūras olimpiādē 5.-7.klasēm |
6.C klases skolniece Skolotāja Ina Stola |
1.vieta KJĢS 46. Atklātajā ģeogrāfijas olimpiādē 6. – 8.klasēm 1.vieta KJĢS Bioģeogrāfijas olimpiādē 6. – 8.klasēm 3.vieta KJĢS Ģeoloģijas olimpiādē 6. – 8.klasēm 2.vieta KJĢS kopvērtējumā 6.- 8.kl.grupā |
6.C klases skolniece Skolotāja Aija Helmūte |
Atzinība pilsētas angļu valodas olimpiādē 6. – 8.klasēm |
6.C klases skolnieks Skolotājas Ineta Šnepe / L.Lejniece |
2.vieta pilsētas matemātikas olimpiādē 5. – 8.klasēm |
7.A klases skolniece Skolotāja Kristīne Šulmane |
Atzinība pilsētas vizuālās mākslas olimpiādē 6. - 7.klasēm |
7.A klases skolniece Skolotāja Ineta Leiguda |
3.vieta pilsētas latviešu val. un literatūras olimpiādē 5. – 7.kl. |
7.D klases skolniece Skolotāja Gita Zemarāja |
2.vieta pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 5.-7.kl. |
|
|
8.A klases skolniece Skolotājas G.Zemarāja/S.Biktimirova |
2.vieta pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 8.-9.kl. 3.vieta pilsētas angļu valodas olimpiādē 6. – 8.klasēm |
8.A klases skolniece Skolotāja L. Laubergs – Nikolova |
2.vieta pilsētas 7. – 9.kl. skolēnu pētniecisko darbu konferencē – sociālā un pilsoniskā mācību jomā |
8.A klases skolniece Skolotājas Gita Zemarāja/ I.Krasta/ D. Sungaila/J. Nikolov |
2.vieta pilsētas latviešu val. un literatūras olimpiādē 8. – 9.kl. Atzinība pilsētas bioloģijas olimpiādē 8.klasēm Atzinība pilsētas vācu valodas olimpiādē 8. – 9.klasēm |
8.A klases skolniece Skolotāja Svetlana Biktimirova |
3.vieta pilsētas angļu valodas olimpiādē 6. – 8.klasēm |
8.A klases skolnieks Skolotāja Alla Avlasa |
Atzinība pilsētas krievu valodas olimpiādē 8. – 12.klasēm |
8.A klases skolnieks Skolotājs Normunds Knitners |
1.vieta komandā Liepājas Universitātes fizikas olimpiādē |
8.A klases skolnieks Skolotāji S. BiktimirovaN.Knitners |
1.vieta pilsētas angļu valodas olimpiādē 6. – 8.klasēm 1.vieta komandā Liepājas Universitātes fizikas olimpiādē |
8.B klases skolniece Skolotāja Ina Stola |
2.vieta pilsētas 7. – 9.kl. skolēnu pētniecisko darbu konferencē – veselības un fiziskās aktivitātes mācību jomā |
8.B klases skolniece Skolotāja Ina Stola |
Atzinība pilsētas 7. – 9.kl. skolēnu pētniecisko darbu konferencē – dabaszinātņu mācību jomā |
8.B klases skolnieks Skolotāja Inese Krasta |
3.vieta pilsētas bioloģijas olimpiādē 8.klasēm
|
8.C klases skolniece Skolotājs Normunds Knitners Skolotāja Agita Čakša
|
1.vieta Liepājas Universitātes fizikas olimpiādē 2.vieta komandā Liepājas Universitātes fizikas olimpiādē 3.vieta pilsētas 7. – 9.kl. skolēnu pētniecisko darbu konferencē – kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā mācību jomā |
8.C klases skolniece Skolotāja Arta Tukšeniece |
2.vieta pilsētas 7. – 9.kl. skolēnu pētniecisko darbu konferencē – sociālā un pilsoniskā mācību jomā |
8.C klases skolniece Skolotāja Arta Tukšeniece |
2.vieta pilsētas 7. – 9.kl. skolēnu pētniecisko darbu konferencē – sociālā un pilsoniskā mācību jomā |
8.C klases skolniece Skolotāja Ineta Leiguda |
2.vieta pilsētas 7. – 9.kl. skolēnu pētniecisko darbu konferencē – kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā mācību jomā |
8.C klases skolniece Skolotāja Santa Stocka |
1.vieta pilsētas vācu valodas olimpiādē 8. – 9.klasēm |
8.C klases skolnieks Skolotāja Inta Tučina Skolotājs Normunds Knitners Skolotāja Ineta Leiguda Skolotāja Zanda Alpa |
1.vieta LiepU E.Ģinguļa matemātikas olimpiādē 8. – 9.kl. 2.vieta komandā Liepājas Universitātes fizikas olimpiādē 2.vieta pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 8.-9.kl. 2.vieta pilsētas 7.-9.kl. skolēnu pētniecisko darbu konferencē – dabaszinātņu mācību jomā 1.vieta pilsētas matemātikas konkursā „Galvas rēķini” 8.kl. gr. |
8.C klases skolniece Skolotāja Juta Birzniece |
3.vieta pilsētas 7. – 9.kl. skolēnu pētniecisko darbu konferencē – veselības un fiziskās aktivitātes mācību jomā |
8.C klases skolniece Skolotāja Juta Birzniece |
3.vieta pilsētas 7. – 9.kl. skolēnu pētniecisko darbu konferencē – veselības un fiziskās aktivitātes mācību jomā |
8.D klases skolniece Skolotāja Zanda Dreimane |
3.vieta pilsētas 7. – 9.kl. skolēnu pētniecisko darbu konferencē – kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā mācību jomā |
8.D klases skolnieks Skolotāja Inta Tučina |
2.vieta Liepājas Universitātes E.Ģinguļa matem. olimp. 8.- 9.kl. 1.vieta skolā un 195. vieta Latvijā Starptautiskajā matemātikas konkursā ‘’Ķengurs’’ 8.klašu grupā |
8.D klases skolnieks Skolotāja Ina Sproģe |
3.vieta Liepājas pilsētas 7.- 9.kl. skolēnu pētniecisko darbu konferencē – tehnoloģiju mācību jomā |
9.A klases skolniece Skolotājs Normunds Knitners |
2.vieta Liepājas Universitātes fizikas olimpiādē 1.vieta komandā Liepājas Universitātes fizikas olimpiādē |
9.A klases skolniece Skolotāja Ina Stola |
Atzinība KJĢS kopvērtējumā 9. - 10.kl.grupā |
9.A klases skolnieks Skolotāja Ina Stola |
2.vieta KJĢS olimpiādē 9. – 10.klasēm 3.vieta KJĢS Latvijas ģeogrāfijas olimpiādē 9. – 10.klasēm 3.vieta KJĢS kopvērtējumā 9.- 10.kl.grupā |
9.A klases skolnieks Skolotāja Laura Laubergs – Nikolova Skolotāja Sanita Šķubura Skolotājs Normunds Knitners Skolotāja Ina Stola
|
1.vieta Liepājas pilsētas vēstures olimpiādē 9. – 12.klasēm 2.vieta pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 8.-9..kl. 1.vieta Liepājas Universitātes fizikas olimpiādē 1.vieta komandā Liepājas Universitātes fizikas olimpiādē 3.vieta KJĢS Ģeoloģijas olimpiādē 9. – 10.klasēm Atzinība KJĢS kopvērtējumā 9. - 10.kl.grupā 1.vieta skolā un 42. vieta Latvijā Starptautiskajā matemātikas konkursā ‘’Ķengurs’’ 9.kl.grupā Atzinība LTV erudīcijas spēlē „Gudrs,vēl gudrāks” |
9.A klases skolnieks Sk. Laura Laubergs - Nikolova |
2.vieta pilsētas vēstures olimpiādē 9. – 12.klasēm |
9.B klases skolniece Skolotāja Gita Zommere |
3.vieta Rīgas VVĢ Atklātā vācu valodas olimpiāde 9.kl. 1.vieta pilsētas publiskās runas konkurss vācu valodā |
9.B klases skolniece Skolotājs Normunds Knitners |
2.vieta komandā Liepājas Universitātes fizikas olimpiādē |
9.B klases skolnieks Skolotāja Helita Stālberga Skolotājs Normunds Knitners Skolotāja Ina Stola |
2.vieta pilsētas bioloģijas olimpiādē 9. – 12.klasēm 2.vieta Universitātes fizikas olimpiādē 2.vieta komandā Liepājas Universitātes fizikas olimpiādē Atzinība KJĢS kopvērtējumā 9.- 10.kl.grupā |
9.B klases skolnieks Skolotāja Gita Zommere |
3.vieta pilsētas vācu valodas olimpiādē 8. - 9.klasēm 2.vieta Rīgas VVĢ Atklātā vācu val.olimpiādē 9.kl. |
9.B klases skolniece Skolotāja Ina Stola |
Atzinība KJĢS kopvērtējumā 9. – 10.kl.grupā |
9.C klases skolniece Skolotāja Ina Stola |
Atzinība KJĢS kopvērtējumā 9. – 10.kl.grupā |
9.C klases skolniece Skolotāja Ina Stola |
Atzinība KJĢS kopvērtējumā 9. – 10.kl.grupā |
9.D klases skolniece Skolotāja Ina Stola |
Atzinība KJĢS kopvērtējumā 9. – 10.kl.grupā |
9.D klases skolniece Skolotāja Sanda Špude |
1.vieta Rīgas VVĢ Atklātajā vācu valodas olimpiādē 9.klasēm |
9.D klases skolnieks Sk. Laura Lauberga - Nikolova |
2.vieta pilsētas vēstures olimpiādē 9. – 12.klasēm |
9.D klases skolnieks Skolotāja Sanda Špude |
2.vieta pilsētas vācu valodas olimpiādē 8. – 9.klasēm |
10.-12.klase
Skolēna vārds, uzvārds |
Sasniegumi |
10.A klases skolnieks Skolotāja J.Atmata/ J.Birzniece/ S.Arāja |
3.vieta valsts franču valodas olimpiādē 1. vieta pilsētas franču val. olimp. Uzaicināts uz valsts olimp. Atzinība pilsētas ģeogrāfijas olimpiādē 2.vieta Kurzemes reģiona JĢS 2021./2022.mācību gada kopvērtējumā 2.vieta pilsētas vācu valodas publiskās runas konkursā 10. – 12.kl. 3.vieta pilsētas 10.-12.klašu tulkošanas konkursā (franču – latviešu) Atzinība Kurzemes atklātajā ģeogrāfijas olimpiādē Atzinība JĢS Bioģeogrāfijas olimpiādē |
10.A klases skolniece Skolotāja E.Triščenko |
1. vieta pilsētas angļu valodas olimpiādē |
10.A klases skolnieks SkolotājsV.Priedols |
Atzinība pilsētas fizikas olimpiādē |
10.A klases skolniece SkolotājaS.Stalidzāne /J.Birzniece |
2. vieta pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 3.vieta KJĢS Latvijas ģeogrāfijas olimpiādē 3.vieta KJĢS kopsavilkumā |
10.A klases skolniece Skolotāja S.Stalidzāne |
2. vieta pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē |
10.A klases skolnieks SkolotājsV.Priedols |
1. vieta Liepājas Universitātes fizikas olimpiādē komandā 2. vieta Liepājas Universitātes fizikas olimpiādē |
10.B klases skolniece Skolotāji O.Maļkova/ LLejniece/ V.Priedols/ J.Birzniece/ G.Zara/ S.Stalidzāne |
1. vieta Liepājas Universitātes E.Ģinguļa matemātikas olimpiādē 3. vieta Liepājas Universitātes E.Ģinguļa matemātikas olimp.komandā 2. vieta Liepājas Universitātes fizikas olimpiādē 1. vieta Liepājas Universitātes fizikas olimpiādē komandā 3.vieta pilsētas matemātikas olimpiādē Uzaicināta uz valsts olimpiādi 3.vieta pilsētas fizikas olimpiādē 3.vieta pilsētas ekonomikas olimpiādē Uzaicināta uz valsts olimpiādi 3.vieta Bioģeogrāfijas olimpiādē Kurzemes reģiona JĢS Atzinība pilsētas ģeogrāfijas olimpiādē 1.vieta pilsētas konkursā ”Galvas rēķini” 2.vieta Nacionālajā debašu komandu turnīrā 3.vieta JĢS Bioģeogrāfijas olimpiādē 4.vieta Kurzemes reģiona Atklātā ģeoloģijas olimpiādē |
10.B klases skolniece SkolotājsV.Priedols |
3.vieta pilsētas fizikas olimpiādē |
11.A klases skolniece Skolotāji K.Račinska/ V.Priedols/ L.Eniņa/ S.Stalidzāne |
1. vieta Liepājas Universitātes fizikas olimpiādē komandā 2. vieta Liepājas Universitātes fizikas olimpiādē Atzinība pilsētas angļu valodas olimpiādē Atzinība pilsētas fizikas olimpiādē 3.vieta pilsētas vācu valodas publiskās runas konkursā 10. – 12.klasei 1.vieta Kurzemē un pateicība kampaņas „Cilvēks, nevis diagnoze” hakatonā 1.vieta Pasaules skolu debašu turnīrs ImproMix 2.vieta Nacionālajā debašu turnīrā nominācijā „Labākais runātājs latviešu valodā ” 2.vieta Nacionālajā debašu komandu turnīrā |
11.A klases skolniece Skolotāja L.Eniņa |
2.vieta pilsētas vācu valodas olimpiādē Uzaicināta uz valsts olimpiādi |
11.A klases skolnieks Skolotāji V.Priedols/N.Zīverts/ J.Birzniece |
1. vieta Liepājas Universitātes fizikas olimpiādē 1. vieta Liepājas Universitātes fizikas olimpiādē komandā Atzinība pilsētas matemātikas olimpiādē 3.vieta pilsētas ģeogrāfijas olimpiādē |
11.B klases skolniece
Skolotāja J.Birzniece/S.Stalidzāne/ N.Zīverts/ J.Atmata |
3.vieta pilsētas ģeogrāfijas olimpiādē 3. vieta pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 3. vieta Liepājas Universitātes E.Ģinguļa matemātikas olimpiādē 3. vieta LiepU E.Ģinguļa matemātikas olimpiādē komandā 2.vieta pilsētas 10.-12.klašu tulkošanas konkursā (franču – latviešu) |
11.B klases skolniece Skolotāja S.Stalidzāne/ J.Birzniece |
3. vieta pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 1.vieta Kurzemē un pateicība kampaņas „Cilvēks, nevis diagnoze” hakatonā 1.vieta Nacionālajā debašu turnīrā nominācijā „Labākais runātājs latviešu valodā ” 2.vieta Nacionālajā debašu komandu turnīrā 3.vieta Vislatvijas vizuālās māksla konkurss „Gaujas mozaīka” Latvijas Bankas Simpātiju balva Latvijas SMU Pavasara tirdziņā „CITS BAZĀRS 2022” |
12.A klases skolniece Skolotāji S.Arāja/ Z.Dreimane/ J.Atmata/ A.Ausējs |
3.vieta Valsts vācu valodas debašu finālā 2. vieta pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē Atzinība pilsētas vācu valodas olimpiādē 1.vieta pilsētas vācu valodas publiskās runas konkursā 10. – 12.klasei 1.vieta pilsētas 10.-12.klašu tulkošanas konkursā (franču – latviešu) Atzinība Liepājas atklātajā programmēšanas olimpiādē komandā |
12.A klases skolnieks Skolotāji V.Priedols/O.Maļkova/A.Putniņš/ I.Sproģe |
1. vieta Liepājas Universitātes fizikas olimpiādē komandā 3. vieta Liepājas Universitātes E.Ģinguļa matemātikas olimpiādē komandā Atzinība pilsētas angļu valodas olimpiādē Atzinība pilsētas vēstures olimpiādē Godalga Latvijas projektā „DemokrātiJĀ” |
12.A klases skolnieks Skolotāji A.Putniņš/ V.Priedols/ O.Maļkova |
2. vieta pilsētas angļu valodas olimpiādē 1. vieta Liepājas Universitātes fizikas olimpiādē komandā 3. vieta Liepājas Universitātes E.Ģinguļa matemātikas olimpiādē komandā |
12.A klases skolniece Skolotāji V.Priedols/ A.Ausējs |
1. vieta Liepājas Universitātes fizikas olimpiādē komandā 3. vieta Liepājas Universitātes fizikas olimpiādē Atzinība Liepājas atklātā programmēšanas olimpiādē komandā |
12.A klases skolnieks Skolotājs V.Priedols |
1. vieta Liepājas Universitātes fizikas olimpiādē 1. vieta Liepājas Universitātes fizikas olimpiādē komandā |
12.A klases skolnieks Skolotāja Z.Dreimane/ G.Zara |
Atzinība pilsētas filozofijas olimpiādē. Atzinība Kurzemes reģiona JĢS 2021./2022.mācību gada kopvērtējumā 3.vieta KJĢS Bioģeogrāfijas olimpiādē 2.vieta KJĢS Latvijas ģeogrāfijas olimpiādē 4.vieta KJĢS Politiskās ģeogrāfijas olimpiādē |
12.A klases skolniece Skolotājs A.Ausējs |
Atzinība Liepājas atklātā programmēšanas olimpiādē komandā |
12.B klases skolniece Skolotāja V.More/Z.Dreimane |
1.vieta pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē Atzinība pilsētas filozofijas olimpiādē. |
12.C klases skolniece Skolotāja L.Semjonova |
2. vieta pilsētas krievu valodas olimpiādē 3.vieta pilsētas valodu jomas tulkošanas konkursā (krievu – latviešu) |
12.C klases skolniece Skolotājs V.Priedols |
3.vieta Kurzemes reģiona ZPD konferencē sociālo zinātņu nozarē |
12.C klases skolniece Skolotājs V.Priedols |
3.vieta Kurzemes reģiona ZPD konferencē sociālo zinātņu nozarē |