Junior Achievement Latvia līderu programmas izlaidums

7.septembrī Rīgā notika JA Latvia līderu programmas gadskārtējais izlaidums, kurā viena no 14 absolventēm bija arī mūsu skolas 11. klases skolniece Tīna. Par teicamu sniegumu mācībās Tīna ieguva iespēju pārstāvēt Latviju starptautiskajā jauno līderu konferencē Itālijā. Sveicam Tīnu un lepojamies ar viņas sasniegumiem.

 

Līderu programma

Unikāla izglītības programma personības attīstībai un izaugsmei 16 - 20 gadīgiem jauniešiem, kuras mērķis ir veidot jauno līderu paaudzi Latvijas konkurētspējas palielināšanai. Programma viena mācību gada ietvaros sagatavo un iedvesmo īpašu atlasi izturējušas vidusskolas vecuma jauniešus no visas Latvijas. Katru gadu programmu absolvē 10 - 15 jauno līderu.

Programmas darbība

Līderu programma ir nodarbību cikls – meistarklases, atbalsta tikšanās un vasaras nometne «Junior Achievement Unlocked», kuru laikā tiek apgūta projektu vadība, laika plānošana, saviesīga sarunu māksla, mediju treniņš, uzņēmējdarbības veidošanas pamati u.c. prasmes. Viena mācību gada laikā Līderu programmas dalībnieki ciešā sadarbībā ar mentoru un kouču īsteno savu projekta ideju, lai pilnībā apzinātu un nākotnē īstenotu savu līdera potenciālu.

1

 

 

Partneri: twitter
Partneri: moodle
Partneri: e-klase
Partneri: visc
Partneri: izm
Partneri: lip
Partneri: drošs-internets
Partneri: valsts-bērnu-tiesību-aizsardzības-inspekcija
Partneri: radošuma-pils
Partneri: dsd
Partneri: junior-achievement
Partneri: afs
Partneri: atbalsts
Partneri: prakse-lv
Partneri: pumpurs