°

Kāpēc studēt RTU?

2. maijā 12.klašu skolēniem bija iespēja tikties ar Rīgas Tehniskās universitātes Liepājas studiju un zinātnes centra direktoru Mārci Priedīti un bakalaura studiju programmas – Datorsistēmas 1. kursa studenti Līgu Buci.

Nodarbības laikā skolēni tika iepazīstināti ar studiju iespējām Rīgas Tehniskās universitātes Liepājas filiālē- kādas ir pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmas, kādas ir profesionālo bakalaura studiju programmas un kādas ir akadēmisko bakalauru programmas.
Skolēni guva atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem- uzņemšanas noteikumi; mācību priekšmeti, kam jāpievērš uzmanība; studijas par valsts budžeta līdzekļiem.
Nodarbības noslēgumā skolēni tika aicināti apmeklēt Rīgas Tehniskās universitātes Liepājas filiāles “Atvērto durvju diena”.

rtu2

rtu3