Jauno uzņēmēju skola 2022

21. septembrī mūsu skolas 10.c un 11.b klases skolēni piedalījās "Junior Achievement Latvia" (JA-Latvia) rīkotajā seminārā “Jauno uzņēmēju skola 2022”.

Seminārā jaunieši uzzināja informāciju par JA-Latvia īstenotajām aktivitātēm un iespējām gūt uzņēmējdarbības pieredzi jau skolā.

Par to kā būt skolēnam-uzņēmējam stāstīja  skolēnu mācību uzņēmuma FixorMix līdzīpašniece Rēzija Egmane, savukārt SIA “Rocket Grip” līdzīpašnieks Reinis Nikuļcevs dalījās ar pieredzes stāstu kā skolēnu mācību uzņēmumu attīstīt līdz līdz starptautiskam uzņēmumam.

Seminārā par savu uzņēmēja pieredzi stāstīja arī Blue Shock Race īpašnieks un dibinātājs Artis Daugins.

Semināra noslēgumā jauniešiem bija iespēja iesaistīties ideju ģenerēšanas darbnīcā- Radošums uzņēmējdarbībā.

1.jpg2.jpg