°

Aizsardzības ministrijas informatīva lekcija

26. aprīlī 10.-12. klašu skolēni piedalījās Aizsardzības ministrijas informatīvā lekcijā kopā ar parlamentāro sekretāri Baibu Bļodnieci un  Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 44. kājnieku bataljona zemessargu Mārci Grīnbartu.

Lekcijas mērķis- veicināt sabiedrības izpratni par aizsardzības nozari, rīcību krīžu situācijās, kā arī attīstīt spēju orientēties informatīvajā telpā, lai nostiprinātu mūsu psiholoģisko noturību pret agresora dažādām ietekmes operācijām.

Lekcijas laikā skolēni guva informāciju par 72 stundu mugursomu, tās saturu un nozīmi.

Skolēni tika informēti par aizsardzības nozares galvenajiem izaicinājumiem, sabiedrības atbildību, sabiedrisko spēku klātbūtni Latvijā, kā arī jauniešu iespējām iesaistīties Zemessardzē un Nacionālo bruņoto spēku profesionālajā dienestā.