11. B noskatījās digitālo izrādi "Irānas konference"

22.februārī 11.B klase noskatījās izrādi ‘’Irānas konference’’.

Izrāde prasa lielu koncentrēšanos un uzmanības noturību. Daudz tēmu, kas rosina domāt, diskutēt. Lai arī likās, ka skolēni izrādes laikā nebija visu laiku aktīvi skatītāji, klases stundā aktīvi pauda viedokļus par nozīmīgākajiem tematiem un apgalvojumiem: Meli ir tad, kad zini, ka melo. Lietām ir robežas. Informācija liedz iegūt zināšanas. Mēs visi esam vienā laivā. Dzīvē patiesībā nav nekādu izvēles brīvību. Vai ir iespējams pamatot tādu viedokli, lai tas būtu neapšaubāms?

Cik daudz patiesību ir uz šīs pasaules, un kāda ir mūsējā? Izrādē caur Austrumu pasaules problēmu iztirzāšanu skaidrāk ieraugām sevi.

Skolēni izrādi raksturo šādi: apjukums, neierasti, „Vai šādi būs visu izrādes laiku?”, „Ir, par ko padomāt”.