Liepājas Draudzīgā aicinājuma vidusskola

Ekskursija uz uzņēmumu

Notikumu kalendārs

cits baza

11.ab komercprogrammas dalībnieki, 3.martā piedalās JA Latvijas SMU gadatirgū Cits Bazārs. Visi programmas18 skolēni ir izveidojuši 8 uzņēmumus, kuri ražo gan videi draudzīgus produktus - inovatīvu mājas uzkopšanas līdzeļus, no lietota apģērba vai audumu atgriezumiem šūtas cepures un somas, gan skaistas rotas lietas un šokolādes formiņas dāvanas iesaiņošanai.

Gan koka tauriņus, gan individuālos pašaizsardzības līdzekļus.Šodien notiek žūrijas intervijas, rīt labākie tiek aicināti uz jau dzīļākām pārrunām ar augsto žūriju. ir arī drosminieki, kuri pieteikušies savas biznesa idejas pičošanai Facebook tiešraidē. Turam īkšķus.

Šodien, 4.martā Cits Bazārs notikumos: SMU Natural Radiuss prezentē savu produktu starptautiskajai žūrijai. Uzņēmuma produkts ir novērtēts kā potenciāls starptautiskajam tirgum. Veiksmi Zaigai un puišiem Sergejam un Raivo!

Savukārt Annija no SMU PlutoBluu piedalās JAL Facebook tiešsaistes Pitch runu konkursā.

Gaidā ziņas vakarā par to, ka mūsu 8 SMU veicies.

WhatsApp Image 2022-03-04 at 2.38.07 PMWhatsApp Image 2022-03-04 at 2.38.07 PM 1