2021. gada rudens- komercizglītība

2021.gada atziņas 10.b klases atziņas pēc konferences “Uzdrīksties uzvarēt”

"Neapstāties, ja saņem atbildi “Nē”, jo tā ir zīme, ka dzīve tev dod vēl vairākas iespējas."

Ja tev parādās aizdomas par to, padoties vai turpināt iesākto - parunā ar tuvajiem cilvēkiem, draugiem un radiniekiem, atrodi papildus motivāciju un padomā, vai tā ir laba izvēle? Ja tavs darbs tev patiešām patīk, tad nepadodies, iespējams tas ir tāds laika periods, kuru var pārdzīvot un viss būs labi

Vienmēr esmu bijis fixed gear fans. Pats braucu ar fiksīti, es zināju, ka cilvēki, kas brauc ar fixed gear ir diezgan maz, bet daži tomēr ir. ‘’Uzdrīksties uzvarēt’’ mani no jauna motivēja runātājs Toms Alsbergs, kurš tiek uzskatīts par fiksīšu karali un kuram ir TruFixKru veikals Rīgā. Esmu no jauna motivēts un par to paldies Tomam Alsbergam.

Kaut kas ir jādara un jāmaina, ja tev kaut kas nepatīk. - Andris Zemeris

Tajās vietās kur mēs jūtamies neiederīgi, pēc tam iespējams ir tās vietas kur mēs varam iemācīties vairāk par sevi

Noklausoties Arta Daugina runu, man radās jautājums: “Kāpēc neīstenot ideju, ja tev ir iespēja to īstenot un iegūt panākumus?” Problēma bija tā, ka viņam nebija nekādas pieredzes, zināšanas par kartingiem, viņam viss bija jāiemācās pašam. Manuprāt, Artis bija ļoti neatlaidīgs un pieņēma visus trakos izaicinājumus, kuri likās neīstenojami par spīti tam, ka viņš saņēma daudz atteikumus un nicinājumus. Neļaujot sevi viegli atkost, dažreiz atļaujoties būt neparedzamam, viņš ir sasniedzis ļoti daudz un vārds “NĒ” viņu motivēja doties uz priekšu. Lai viņš nonāktu tur, kur viņš šobrīd atrodas, viņam nācās atteikties no privātās dzīves, izklaidēm, brīvdienām un vēl no daudz kā cita, tādējādi viņš 8 gadus ir veltījis tikai sava uzņēmuma izaugsmei. Pēc manām domām, Arta Daugina sniegtās atziņas, pēc kurām viņš pats vadās, ir ļoti noderīgas jaunajiem uzņēmējiem.

Viens no sākuma padomiem ko Edgars minēja bija ,,ja tev kaut kas nesanāk, piemēram , ja tevi nepieņem kāda skola, uzskati to kā likteni, nevis neveiksmi, jo tad tev var parādīties jaunas durvis, pilnas ar iespējām, kas tev mainīs visu dzīvi’’.

Man šis padoms līkās motivējošs, ka nevajag padoties pie pirmās grūtības, vai pirmā zaudējuma.

Ja tu atrodies dzīvē kur tu nevēlies būt, nebaidies to mainīt un tas iespējams novedīs tevi pie taviem sapņiem. Teica Andris Zemeris.

Veiksme neatnāk, to nopelna –Artis Daugins

Lai sasniegtu panākumus ir jāuzdrīkstas.

Partneri: twitter
Partneri: moodle
Partneri: e-klase
Partneri: visc
Partneri: izm
Partneri: lip
Partneri: drošs-internets
Partneri: valsts-bērnu-tiesību-aizsardzības-inspekcija
Partneri: radošuma-pils
Partneri: dsd
Partneri: junior-achievement
Partneri: afs
Partneri: atbalsts
Partneri: prakse-lv
Partneri: pumpurs