Noslēdzies Skolēnu padomes projekts "Labbūtības ceļakartes aktivitāšu īstenošana Liepājas valstspilsētas pašvaldībā"


Noslēdzies Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskolas Skolēnu padomes projekts
Labbūtības ceļakartes aktivitāšu īstenošana Liepājas valstspilsētas pašvaldībā”. Projekta mērķis bija uzlabot 9.-12. klašu skolēnu psihoemocionālo labbūtību, iesaistot viņus jaunās ārpusstundu aktivitātēs, tādējādi veicot savstarpējo komunikāciju un saliedētību.

Aktivitātes netika balstītas uz sacensību formu, bet uz komunikāciju, sadarbību, vēlmi darboties, būt aktīvam, izprast savas un līdzcilvēku sajūtas. Lai nodrošinātu aktivitātes, tika iegādātas dažādas galda spēles un citi materiāli, kas tiks izmantots arī ilgtermiņā Skolēnu padomes organizētajās aktivitātēs un pasākumos.

Arī paši Skolēnu padomes dalībnieki ieguvu pieredzi, vadot un organizējot projekta aktivitātes.

Lai arī pašreizējā epidemioloģiskā situācija mums neļāva realizēt visu kā bija iecerēts, tomēr jaunieši to varēja realizēt savas klases lokā. Apkopojot un pārrunājot projekta plusus un mīnusus, Skolēnu padomes aktīvisti un arī pārējo klašu jaunieši secināja, ka ir svarīga komunikācija klātienē: nepieciešamas klātienes aktivitātes grupās, pāros, klasēs. Ar šī projekta palīdzību tika radīta iespēja aktīvi darboties, mazināt noslēgtību, uzlabot mentālo veselību jauniešu vidū. Pozitīvisms, iedrošināšana, līdzdarbošanās un iespēja interesanti pavadīt laiku, atpūšoties no ikdienas rutīnas, ir tas, kas jaunietim ir nepieciešams.

Projektu atbalsta Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju (IZM).

logo jaunatne

 

 

 

 

 

 

 

labbūtības_ceļakarte_1.jpeglabbūtības_ceļakarte_1.jpglabbūtības_ceļakarte_2.jpeglabbūtības_ceļakarte_2.jpglabbūtības_ceļakarte_3.jpeglabbūtības_ceļakarte_3.jpglabbūtības_ceļakarte_4.jpeglabbūtības_ceļakarte_4.jpglabbūtības_ceļakarte_5.jpeglabbūtības_ceļakarte_5.jpg

Partneri: twitter
Partneri: moodle
Partneri: e-klase
Partneri: visc
Partneri: izm
Partneri: lip
Partneri: drošs-internets
Partneri: valsts-bērnu-tiesību-aizsardzības-inspekcija
Partneri: radošuma-pils
Partneri: dsd
Partneri: junior-achievement
Partneri: afs
Partneri: atbalsts
Partneri: prakse-lv
Partneri: pumpurs