Veselības - medicīnas mēnesis

Sakarā ar to, ka Latvijā šajā Covid laikā novembris ir izsludināts kā veselības - medicīnas mēnesis, Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskolas 3.b klasē, audzinātājas I.Poņemeckas vadībā un 3.d klasē audzinātājas Z.Tapiņas vadībā, sociālo zinību stundā notika nodarbība par cilvēku veselību, par veselīgu uzturu un dzīvesveidu, par nākotnes darba iespējām, ja cilvēks dzīvo veselīgi. Skolēni aktīvi iesaistījās diskusijās, izteica savas domas par to, kā jādzīvo, lai būtu vesels. Nobeigumā skolēni uzzīmēja to, kas, viņuprāt, ir vissvarīgākais, lai cilvēks būtu vesels.

Tāpat novembra mēnesī skolas medmāsas D.Prancāne un I.Lasmane ZOOM platformā piekto klašu skolēniem klases stundas laikā stāstīja par medmāsas profesiju, par darba iespējām nākotnē un palīdzību cilvēkiem. Skolēniem bija liela interese par šo profesiju, tika uzdoti dažādi jautājumi par viņu interesējošām tēmām.

IMG-20211123-WA0000

IMG-20211123-WA0001