Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskolas JDK

“Jumītis” dejotāji piedalījās rudenīgā dejotāju akcijā “Purva Burvis”, kuru 25.septembrī organizēja Jūrmalas Kultūras centra vidējās paaudzes deju kolektīvs “Jūrmaldancis” un vadītāja Dace Kalēja.

Akcijas “Purva Burvis” pamata ideja ir apgūt netradicionālas vietas tautas deju performancēm, tāpēc šoreiz izvēlēts Lielais Ķemeru tīrelis, kur dejotāji uz tīreļa koka laipām izdejoja dažādus deju fragmentus. šī akcija bija labs pārbaudījums un reizē neliels izaicinājums, jo dejotājiem jābūt ļoti labai līdzsvara izjūtai, lai izdejotu dažādus soļus un to kombinācijas uz laipas trīs dēļu platumā.

JDK “Jumītis” aicina arī jaunus dejotājus 8. – 12.klašu grupā. Sākam gatavoties 2023.gada Dziesmu un deju 150 gadu svētkiem! Mēģinājumi notiek skolas aktu zālē katru otrdienu un trešdienu plkst. 17.00 – 19.00.

1.jpeg2.jpeg3.jpeg