Uz šo mācību gadu atskatoties...

Šis mācību gads mums visiem ir bijis īpaši grūts: pandēmija, attālinātā mācīšanās un mācīšana, kura mums visiem ir iemācījusi arī daudz ko jaunu IT tehnoloģijā, izkopām un mācījāmies sadzīvot ar savu emocionālo stāvokli.

Šajā situācijā mums daudz palīdzēja „Latvijas skolas somas” projekts, ar kura palīdzību attālinātās stundas un pasākumus padarījām daudzveidīgākus un interesantākus.

Izvēle bija liela un daudzveidīga, sākot ar koncertiem un beidzot ar skolēnu pašu līdzdarbošanos un eksperimentu radīšanu.

Skolēni uzzināja par skaņdarbu radīšanu, par zinātnes nozīmi kino pasaulē, neizpalika teātris, balets, koncerti, literatūras izzināšana un fokusa rādīšana. Sarakstu varētu turpināt, bet pats galvenais bija un ir šī kultūras projekta daudzveidība, iespējas mums šajos sarežģītajos apstākļos baudīt latviešu kultūras mantojumu un sasniegumus.

Ineta Bumbiere, projekta koordinatore Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolā