Muzikāli izglītojošā nodarbība „No trokšņa līdz skaņdarbam”

Muzikāli izglītojošā nodarbība „No trokšņa līdz skaņdarbam” kopā ar Liepājas Simfoniskā orķestra mūziķiem.

Pirms pasākuma visiem nodarbības apmeklētājiem bija jāsagatavo kāds priekšmets, kas skan, bet ne mūzikas instruments, A4 lapa un tumšs rakstāmais.

Atraktīva, interesanta nodarbība. Nodarbība, kura prasīja skolēnu līdzdarbošanos un tas bija lieliski. Lieliska nodarbības vadītāja Ieva Ukavica.

Bērni bija sagatavojuši dažādus skanošus priekšmetus – burka ar makaroniem, sasietas karotes, bērnu grabulīšus, katliņus un dakšiņas, knaģu virtenes ... .

Mēs mācījāmies, kā uzvesties, piedaloties nodarbībā, kura notiek attālināti. Te gan ētikā, sociālās zinībās apgūto „pielietojām”– toleranta, cieņpilna attieksme pret citiem.

Varēju vērot, ka skolēniem šī nodarbība bija saistoša. Pēc nodarbības skolēni sūtīja priecīgas atsauksmes. Skolēni neizpratnē jautāja, kā es varēju saņemt vēstuli caur ekrānu! Paldies organizatoriem par izdomu!

3.D klase un audzinātāja Aija Grulle

muzik izgl