2021.gada - ziema

SMU aktivitātes ziemā-attālinātājā laikā.

Attālinātais mācību process ienesis izmaiņas arī komercaktivitātēs. Ir nodibināti Skolēnu Mācību Uzņēmumi, sagatavoti dokumenti, tikai izpaliek reālā darbība.

Nenotiek skolas un reģionālie tirdziņi, bet bija iespēja piedalīties Vislatvijas SMU tirdziņā Cits Bazārs, kurš šogad notika attālināti – tiešsaistē.

12. klases skolēni, Artūrs Grundmanis un Artis Gailis, izveidoja SMU “Argentum”. Puiši pieteicās dalībai, izturēja konkursu. 270 SMU produkti tika ievietoti katalogā un tos jebkurš varēja aplūkot un iegādāties. Savs produkts bija jāprezentē žūrijai.

SMU vadītājs Artūrs stāsta: Mūsu uzņēmums rada unikālas lampas no koka, kas pilnveido mājas interjeru. Ideja radās nejauši, vēlējāmies to realizēt. Plānošanas process aizņēma visilgāko laiku – 2 mēnešus. Esam priecīgi un gandarīti, ka mums izdevās. Arī Instagram var aplūkot mūsu produktus.

Iesaku SMU veidot un pamēģināt savu sapni pārvērst realitātē jebkuram skolēnam. Nebija viegli, bet mums bija mērķis, tādēļ izdevās. Jauns pārbaudījums bija produktu noformēt un ielikt katalogā, daudz laika paņēma gatavošanās prezentācijai.

Pieredze ir mūsu ieguvums.

AG4AG1