Dzejas sporta sacensības

15. septembra pēcpusdienā mūsu skolā norisinājās pilsētas Dzejas dienu pasākums – Dzejas sports, kur savu radošumu, spēju interpretēt, kā arī komandas saliedētību demonstrēja piecu skolu komandas. Par labāko žūrija – Linda Zulmane, Karīna Tatarinova un Dzintars Hmieļevskis – atzina Liepājas Raiņa 6.vidusskolas komandu, taču dāvanas saņēma visas komandas, un par to paldies kafejnīcai “Darbnīca”, “Street burger”, “Sofijas laivas”, Liepājas teātrim, “Art soap works” un Liepājas Centrālajai bibliotēkai, kā arī citiem atbalstītājiem. Īpašs paldies arī mūsu 12. klases skolniecei Annai, bez kuras enerģijas, visticamāk, nebūtu ne tik labas balvas, ne tik jauka žūrija, un visai 12. a klases komandai – gan dalībniekiem, gan organizētājiem un atbalstītājiem!

dzejas_sports_1.jpgdzejas_sports_2.jpgdzejas_sports_3.jpgdzejas_sports_4.jpgdzejas_sports_5.jpgdzejas_sports_6.jpgdzejas_sports_7.jpgdzejas_sports_8.jpgdzejas_sports_9.jpg