Atvērto durvju nedēļa RSU

Šogad RSU ver augstskolas durvis topošajiem studentiem virtuāli! Četras dienas pēc kārtas astoņu fakultāšu tiešraidēs varēs uzzināt visu par pamatstudiju programmu piedāvājumu un studējošo pieredzi Rīgas Stradiņa universitātē. Ik dienu tiešraide būs veltīta divām RSU fakultātēm:

27. aprīlis Medicīnas fakultāte un Juridiskā fakultāte;

28. aprīlis Komunikācijas fakultāte un Zobārstniecības fakultāte;

29. aprīlis Eiropas studiju fakultāte un Farmācijas fakultāte;

30. aprīlis Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultāte un Rehabilitācijas fakultāte.

Rīgas Stradiņa universitātes Karjeras centrs piedāvā individuālās un grupu konsultācijas tiešsaistē, lai palīdzētu pieņemt lēmumu par turpmāko studiju izvēli, izmantojot lietotni Zoom. Pieteikšanās, rakstot e-pastu uz  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  vai zvanot 67409140.