Informācija!

Sakarā ar valstī esošo situāciju un attālināto mācību procesu aicinām Jūs būt saprotošiem un pacietīgiem.

Ja ir vajadzīgs atbalsts šajā saspringtajā laikā Jums vai Jūsu bērnam, ir iespēja saņemt attālinātu psihologa konsultāciju, rakstot e-klases pastā vai zvanot skolas psiholoģei Ilgai Matvejevai, tel. 29340310 vai Inai Grosbahai, tel. 26103593. Tāpat vajadzības gadījumā varat rakstīt vai zvanīt skolas sociālām pedagoģēm Agnesei Jēkabsonei tel. 29766032 vai Liānai Borei, tel. 26698722.

Lai atvieglotu Jūsu bērnu mācību procesu un ikdienu, skolas psiholoģes iesaka:

1. Pārrunājiet dienas kārtību, kopīgi izplānojiet mācību procesu.

2. Iekārtojiet skolēnam mācību vietu.

3. Izveidojiet katras dienas darāmo darbu kalendāru, kur ierakstiet dienas gaitas - mācību laiks, kopīgi pavadāmais laiks, bērna individuālais laiks, darbiņi, kuri ir jāpalīdz vecākiem, sportiskās aktivitātes utt. (Tās būs robežas, kuras bērns sapratīs un kas liks viņam justies labāk un drošāk). Šo kalendāru novietojiet redzamā vietā.

4. Izstrādājiet mājas likumus (tie jāievēro arī vecākiem), piemēram: netīrs –nomazgā, nesaprotu – pajautā, bēdīgs – samīļo, dusmīgs – uzklausi, nobijies –utt.).

5. Ieplānojiet katru vakaru nelielu refleksiju (pārrunājiet ar bērnu, kas šodien bija labs, kas sagādāja prieku, kas varēja būt labāk, ko rīt darīšu citādāk, kas bija grūtākais šodien utt.).