2020. gada marts- komercizglītība

Attālinātā mācīšanās ienesusi izmaiņas komercaktivitātēs. Plānotie pasākumi mentoriem nenotiks, plānotās ekskursijas izpaliks. Lai mums visiem optimisms un gaišas domas! 10. martā 10.b un 10.c komercklašu skolēniem tika novadītas CLIL stundas – mārketingā un angļu valodā. Abos priekšmetos apgūto tēmu par SVID (SWOT) analīzi, skolēni mācījās pielietot praktiski.

Divu stundu garumā, sadaloties grupās, izmantojot materiālu par Latvijas uzņēmumu, kurš ražo Pranamat paklājiņus veselībai, mācījās atlasīt informāciju par uzņēmuma stiprajām un vājajām pusēm, kā arī ieraudzīt iespējas un draudus. 11. klasē veidojot SMU un, rakstot biznesa plānu, jaunieši pratīs pēc SVID analīzes principa analizēt savu uzņēmumu. Stundas notika bibliotēkā, kas radīja pozitīvu gaisotni.

Paldies 4. C klasei un audzinātājai Vairai Krūmiņai, kura jau otro gadu iesaista visus klases skolēnus veidot vārdnīciņas. 7 kvalitatīvākas vārdnīciņas tika nosūtītas JAL konkursam „ Mana vārdnīciņa”. Vārdnīcas saturu veido skolēna, vecāka, vecvecāka 10 ekonomisko jēdzienu skaidrojums.

Šajā nedēļā 8. klašu skolēni, mācoties attālināti, raksta biznesa pasakas. Kvalitatīvākās pasakas tiks sūtītas uz JAL konkursu „Biznesa pasaka”.

Kas notiks aprīlī? Gaidīsim pavasari, sauli, mācīsimies un būsim veseli.

IMG-20200330-WA0001IMG-20200330-WA0006IMG-20200330-WA0002IMG-20200330-WA0004IMG-20200330-WA0005