Skolēni apmeklē koncertu "Leļļu meistara sapnis"

20. februārī mūsu sākumskolas skolēni devās uz koncertzāli „Lielais dzintars”, lai noskatītos koncertstāstu – muzikālo pasaku „Leļļu meistara sapnis”.

Kā sacīja paši skolēni un viņu skolotāji: „Kārtējais, lieliskais projekta „Latvijas skolas somas” pasākums!”

Skolēniem bija iespēja iepazīt jaunu mūzikas žanru – mūzikls. Sižets ļoti saistošs un piemērots sākumskolas skolēniem. Interesanti bija arī tas, ka visu koncerta laiku varēja sekot līdzi pasakai uz ekrāna.

Pēc koncerta skolēni aplaudēja, stāvot kājās – tā ir sajūsmas izpausme. Viņi arī izteica savas versijas, ko vēlas darīt pēc koncerta: rakstīt par uzvedumu, zīmēt, veidot, uzdot jautājumus viens otram…

Vēl ļoti svarīgi ir tas, ka, apmeklēt šos „Latvijas skolas somas pasākumus” skolēni mācās, kā gatavoties koncertam, pieklājīgu uzvedību gan koncertā, gan uz ielas un transportā, savstarpēju cieņu vienam pret otru, pret māksliniekiem uz skatuves. Un, protams, caur ētiku, latviešu valodas, mūzikas un vizuālās mākslas stundām ir iespējams no skolēniem saņemt šo atgriezenisko saiti ar viņu vērtējumu, apzinoties skolēnu attieksmi.

Attēls: https://www.lv100.lv/jaunumi/skoleni-aicinati-uz-kosiem-pavasara-koncertiem-lielaja-dzintara/