Skolēni piedalās ekonomikas simulācijas spēlē TITAN

28. janvārī Rīgā norisinājās Junior Achievement Latvia TITAN biznesa simulācijas spēles Latvijas fināls. Kopumā 11 reģionālajos čempionātos visā Latvijā sacentās 176 komandas, no kurām 32 tālāk startēja JA TITAN Latvijas čempionāta pusfinālā. Mūsu skolu tajā pārstāvēja 3 komandas no 12. A klases, no kurām 2 komandas ICEWALLOW un JARIKI izcīnīja tiesības sacensties finālā starp 8 labākājām valsts komandām.

Sacenšoties intensīvajā tiešsaistes "Holo-Generation" tirgū, skolēni pārbaudīja savas apgūtās ekonomikas zināšanas un iemaņas, lai pierādītu, ka spēj gūt lielāko peļņu un tirgus daļu. Pēc spēles vēl sekoja savu izvēlēto stratēģiju un rezultātu prezntācijas. Sīvā konkurencē mūsu komandas ieguva 4. un 6. vietu. Rezultāti tiešām atšķīrās tikai par dažiem punktiem. Kā secināja uzvarētāji no Daugavpils 3. vidusskolas, spēle bija saspringta  un neprognozējama.

titan 28. janv. 2020 1

titan 28. janv. 2020 3