Žetonvakars 2020

Žetonu vakarā divpadsmito klašu skolēni, viņu vecāki un skolotāji pulcējās skolā. Tas bija svinīgs un skaists brīdis, kas kalpoja kā apliecinājums tam, ka 12. klases skolēni ir gatavi skolas gaitu noslēguma sprintam.

Pirms žetona gredzena saņemšanas nākamie mūsu skolas absolventi parādīja savu pašu iestudēto uzvedumu par skolas dzīvi. Daudz atmiņu, daudz skaistu melodiju…

Žetongredzens… Tas ir atgādinājums par kopības sajūtu, par piederību Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskolai. Tas noslēdz ikvienam divpadsmitās klases skolēnam vēl vienu dzīves posmu, kurš piepildīts ar dažu dažādām emocijām, atmiņām, pārdzīvojumiem un piedzīvojumiem.

Un nu jau mūsu divpadsmitajiem jāapzinās, cik daudz iespēju un ceļu paveras nākotnē. Tie ir bez gala daudz, bez gala vilinoši un satraucoši. Kurš ir īstais ceļš? Kurš ir pareizais? Kurš tieši Tevi sauc?..

žetonvakars 31. janv. 2020 1

žetonvakars 31. janv. 2020 2