Mērķu plānošana

Trešdien, 29.janvārī, 8.klašu skolēniem ar projekta Nr. Nr.8.3.5.0/16/I/001 "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" palīdzību tika organizētas mērķu plānošanas prasmes attīstošās nodarbības, ko vadīja jauniešu akadēmijas “Pacelt Pasauli” dibinātāja un vadītāja, personīgās izaugsmes trenere Dace Briede Zālīte.

  Nodarbības pirmajā daļā jaunieši tika virzīti uz izpratni par to, cik svarīgi ir jau tagad plānot dzīvi savas turpmākās karjeras veidošanai, kā atšķirt mērķi no vēlēšanās un kā pārvarēt izaicinājumus profesijas izvēlē. Atsauksmēs par nodarbību ir minēts: “Es uzzināju to, ka vajag iziet ārā no savas komforta izjūtas un izmantot visas iespējas, kas tev tiek dotas.” “Savu mērķi vajag realizēt, vajag ticēt sev.” “Es iemācījos, kā uzstādīt savu mērķi, kā strādā cilvēka psiholoģija, kad visa dzīves nasta tiek uzlikta uz taviem pleciem, kā neapstāties un nepadoties, un neļaut savām domām tevi pārspēt un ar ko ir jārēķinās, kad uzstāda savu mērķi.”

            Nodarbības otrajā daļā katrs jaunietis veidoja savu mērķa plānošanas karti, izplānojot galvenā mērķa apakšmērķus un aktivitātes, lai iecerēto sasniegtu veiksmīgāk un mērķu kartē plānotais būtu objektīvi izmērāms. “Mērķu karte palīdz visu konkretizēt un tas ir tieši tas, kas man vajadzīgs,” ar savu viedokli dalās skolēni.

 

 

 

IMG 4199

 

IMG 4201

IMG 4205

 

IMG 4204

Share
Partneri: twitter
Partneri: moodle
Partneri: e-klase
Partneri: visc
Partneri: izm
Partneri: lip
Partneri: drošs-internets
Partneri: valsts-bērnu-tiesību-aizsardzības-inspekcija
Partneri: radošuma-pils
Partneri: dsd
Partneri: junior-achievement
Partneri: afs
Partneri: atbalsts
Partneri: prakse-lv
Partneri: pumpurs