2020. gada janvāris- komercizglītība

14.01.  10. komercklašu skolēni  apmeklēja 3.jauno uzņēmēju skolas nodarbību Kuldīgā. Satikām skolēnus - draugus no Ventspils, Talsiem, Kuldīgas, jo šī jau ir trešā tikšanās. Pasākums notika Kuldīgas Jauniešu mājā. Kuldīga ir mazpilsēta ar daudz maziem uzņēmumiem, tādēļ ekskursijās bijām sadalīti pa grupām. Interesanti bija visiem. Klausījāmies augstskolas  Turības lekcijas Lekcija par e- mārketingu deva zināšanas, kā jaunieši ērtāk un lētāk var  e- vidē tirgoties. Otrā lekcija bija radoša ar kustību elementiem, kura mācīja iepazīt sevi un sadarboties. Diena noslēdzās ar Dzīvā muzeja apmeklējumu. 7 telpās izgājām cauri Kuldīgas vēsturei, interaktīvie elementi  padarīja ekskursiju  interesantu.

15.janvārī skolā notika ZPD aizstāvēšana, bet gandrīz visa 11.c klase aizstāvēja savu SMU, tāpat skolēni no 12.a un 11.b klases, skolēni no 11.a aizstāvēja savu projektu par Zaļo dzīvesveidu. Skolēnu darbus vērtēja komisija, tāpat katram SMU ir sava dokumentācijas mape, kur jāsakārto viss atbilstoši prasībām. Mapi un ieguldīto darbu vērtē gan darba vadītājs, gan recenzents. Tāpat katrai komandu vērtē, kā tiek prezentēts padarītais darbs.

Šogad pirmo reizi 12. komercklases  skolēni  aizstāvēja Mentoru darbību. 11. klasē viņi  veidoja SMU un šogad palīdz un atbalsta pamatskolas mācību uzņēmumus. 16 skolēni ar prieku un atbildības sajūtu  dalījās pieredzē. Nolēmām šo tradīciju turpināt arī nākošajā mācību gadā.

28.01. divas mūsu skolas komandas piedalījās biznesa spēles TITAN pusfinālā. Spēle notika Rīgas Biznesa skolā. Šo iespēju piedāvā organizācija Junior Achievement  Latvija.

Anna Elizabete Ķēniņa ir uzņemta JAL līderu programmā. Atstāsts no Annas teiktā "Kopumā esmu jau aizvadījusi vienu līderu programmas meistarklasi un ar nepacietību gaidu nākamo, kura norisināsies 26. -27. februārī. Kopā bū sjāīteno divus projektus  -individuālo un sociālo. Pirmās meistarklases laikā mēs apguvām tērzēšanas pamatus, pieredzes sāstōs dalījās Guntars Kokarevičs un Atis Švinkus. Spēlējam saliedēšanas spēles. Programmas absolvēšana notiks septembrī".

49414449258 5224b04b85 b