Skolas vārda diena

Mūsu skola ir viena no lielākajām skolām Latvijā, un par to mēs priecājamies un lepojamies. Skolai ir dzimšanas diena, kuru atzīmējam 2.oktobrī. Bet mūsu skolai ir arī vārda diena – 28.janvāris, jo šajā dienā, kad vārda dienu svin Kārļi, Kārlis Ulmanis aicināja ikvienam latvietim atcerēties savu skolu un dāvināt grāmatas. 28.janvāris ir Draudzīgā aicinājuma diena.

Skolas vārda dienā mēs dziedam skolas himnu, ejam visi „Draudzības gājienā”. Šogad mēs visi kopā izspēlējām arī spēli „Vai es pazīstu savu skolu?’’. Katra klase arī sacerēja dzejoli par skolu. Dzejoļa nosacījums bija viens, lai vertikāli no katras rindiņas pirmajiem burtiem varētu izlasīt : „SKOLAS VĀRDA DIENA”.

Vēl katra klase savai skolai dāvināja galda spēli, lai jaunajā atpūtas telpā, kura top, skolēni , interesanti un aktīvi darbojoties, varētu pavadīt brīvo laiku.

Paldies visiem par atbalstu, aktīvu piedalīšanos svētkos un pozitīvu attieksmi!

28_janv_2020_1.jpg28_janv_2020_2.jpg28_janv_2020_3.jpg28_janv_2020_4.jpg28_janv_2020_6.jpg28_janv_2020_7.jpg28_janv_2020_8.jpg