DUBULTUZVARA Liepājas Domes rīkotajā konkursā 7. klasēm „MISIJA V”

Arī šogad visas Liepājas skolu 7. klases tika aicinātas piedalīties projektā „Misija V”, kas ietver smēķēšanas novēršanas pasākumus skolas vecuma jauniešiem. Projekts risinājās no oktobra 4 kārtās, un 7. B un 7. D klases tika uzaicinātas uz fināla pasākumu 24. janvārī, kurā 11 komandas no visām Liepājas skolām, kas pirmajās trīs kārtās bija ieguvušas visvairāk punktu, sacentās par ļoti iekārojamām balvām savai klasei.

Punktus turpināja krāt katras klases komanda 11 dažādās stacijās, kā arī klases līdzjutēji gan ar savu ierašanos, gan veiksmīgu dalību atbalstītāju stafetē. Stafetē visātrākie bija 7. B klases komandas līdzjutēji.

Mums visiem par milzīgu prieku, saskaitot kopā visus punktus, abas mūsu klases guva dubultuzvaru mūsu skolai:

1. vietā 7. D klases komanda „PELMENĪŠI” (balvā ieguva ekskursiju uz Lietuvu savai klasei)

2. vietā 7. B klases komanda „UNKRONOVESA” (balvā ieguva „Tarzāna” parka apmeklējumu savai klasei)

Liels PALDIES visiem atbalstītājiem no 5. A, 6. A, 6. D, 7. A, 8. C un 8. E klasēm un pavadošajām skolotājām!

Misija V 24. janv. 2020 2

Misija V 24. janv. 2020 4