Ieslēdz savu zaļo redzi

24.janvārī mūsu skolas 11. A klases aktīvākie skolēni rīkoja zaļā dzīvesveida popularizēšanas pasākumu „Ieslēdz savu zaļo redzi!” visiem 8.klašu skolēniem. Pasākumu atbalstīja uzņēmums „Eco Baltia Grupa”, kuri izrādīja lielu interesi un nodrošināja pasākuma rīkotājus gan ar materiāliem aktivitātēm, gan dažādām vērtīgām balvām dalībniekiem (ūdens pudelēm, auduma maisiņiem, lietussargiem utt.).

Jaunieši bija gan sagatavojuši prezentāciju, gan izveidojuši piecas stacijas ar dažādiem uzdevumiem par atkritumu šķirošanu un citiem videi svarīgiem jautājumiem: atmiņas spēli par dažādiem simboliem, stafetes ar aktīvu atkritumu šķirošanu un Zero Waste elementiem, lielo šķirošanas krustvārdu mīklu, Kahoot spēli mobilajos telefonos par dabai draudzīgiem pasākumiem Liepājā un atkritumu pārstrādi.

Dalībnieki ļoti aktīvi darbojās visos pasākuma posmos, rūpīgi sekoja norādījumiem, īpaši tāpēc, ka bija iespēja saņemt vērtīgas balvas no atbalstītājiem, un tikai reti kurš nevēlējās iesaistīties aktīvi arī pats. Komandas bija saliedētas, neskatoties uz to, ka tās tika veidotas no dažādu klašu skolēniem. Noslēgumā gan skolēni, gan skolotāji atzina pasākumu par jēgpilnu, interesantu un noderīgu. Organizētāji – 11. A klases skolēni – uzsvēra, ka dalībnieki noteikti ir apguvuši atkritumu šķirošanas simbolu nozīmi, izpratuši šķirošanas svarīgumu un sapratuši, kur Liepājā iepirkties pēc Zero Waste principiem.

2020. gada 24. janvārī