Kā mēs sargājam Latviju?

10. decembrī mūsu skolā notika Aizsardzības ministrijas  rīkota  lekcija  vidusskolēniem "Kā mēs sargājam Latviju?", sadarbībā ar Nacionālajiem bruņotiem spēkiem, Jaunsardzes un informācijas centru un NATO paplašinātās klātbūtnes Latvijā kaujas grupu.

Lekcijā “Kā mēs sargājam Latviju?” skolēni  uzzināja vairāk par Latvijas aizsardzības spējām, drošību informatīvajā telpā, medijpratību un sabiedroto spēku klātbūtni Latvijā, ieguva informāciju par iespējām iesaistīties Jaunsardzē, iestāties Zemessardzē un pievienoties profesionālajam dienestam, kā arī  veicināja skolēnu izpratni par aizsardzības nozari un tās aktualitātēm, Latvijas dalību NATO, kolektīvo aizsardzību un citiem aizsardzības nozares jautājumiem, veidojot dialogu ar skolēniem par viņus interesējošiem jautājumiem.

Kā mēs sargāja Latviju 10. dec. 2019 1