Nākotnes profesijas

Laikā, kad visapkārt ir jaušamas Ziemassvētku vēsmas, šķiet, ka sen jau ir pagājis tas laiks, kad visā Latvijā norisinājās Karjeras nedēļa, kurai tika dots nosaukums “Ielogojies nākotnē”. Mūsu skolas 7.klašu skolēni tās ietvaros centās iepazīt jaunākās profesijas, kā, piemēram, sociālo mediju jurists, atmiņas ķirurgs, virtuālais skolotājs, dronu pilots, datu arhitekts un protēžu dizaineris.

Sākumskolas skolēni izzināja vecāku profesijas, savu nākotnes profesiju, risināja profesiju krustvārdu mīklas un meklēja atšķirības starp fizisko un garīgo darbu. Savukārt 6.klašu skolēni zīmēja kreklus, kuri izskatās kā katra personīgā vizītkarte, kas atspoguļo mīļākās nodarbes, grāmatas, filmas, ēdienus, krāsas, katram tuvās un raksturīgās lietas, kā arī profesiju, par kuru nākotnes plānos tiek sapņots. Viss sūri grūtais darbs ir pārvērties skolēnu radošo ideju atspulgā, ko tagad var apskatīt pie skolas pelēkās sienas.

Karjeras konsultanti saka lielu paldies par sadarbību un ieguldīto darbu skolēniem, vizuālās mākslas skolotājai Kristīnei Šulmanei un klašu audzinātājām!