Skolēni klausās apvienības "Raxtu Raxti" koncertu

21. novembrī mūsu skolas skolēni kopā ar klašu audzinātājiem Lielajā dzintarā apmeklēja lielkoncertu „Raxtu taxti”.

Patiess prieks ir apmeklēt tādus pasākumus, kuri ir saistoši, lieliski organizēti, saturiski bagāti. Kopīgs koncertu apmeklējums dod iespēju kopā ar skolēniem pārrunāt redzēto, vizualizēt to, tas arī dod tēmu radošiem darbiem.

Skolēni skatījās un klausījās ar lielu aizrautību. Koncertā savijās deja,mūzika, literārs priekšnesums. Skolēnu uzmanību piesaistīja arī koncerta vizuālais attēlojums uz ekrāna.

Koncerta norisei svarīgi ir ne tikai mākslinieki, bet arī vide, kur tas ir baudīts.

Pēc koncerta gan bērni, gan vecāki pateicās projektam ‘’Latvijas skolas soma” par doto iespēju apmeklēt koncertuzvedumu.

Attēls: tvnet.lv