Pirmais čaklo roku čempionāts „Dari ātri”.

13. novembrī mūsu skolas komanda, kuras sastāvā bija divas darbīgas meitenes: Karīna no 9.kl. un Evija no 8. kl., kā arī divi izveicīgi puiši: Dāvis un Pauls Mihaēls no 9. kl. un Mājturības un tehnoloģiju skolotāja Antra Tomaša piedalījās 1. čaklo roku čempionātā „Dari ātri” Liepājas Jāņa Čakstes 10. vidusskolā.

Jau tradicionālais ātradīšanas čempionāts „Adi ātri” un naglošanas čempionāts „Sit trāpīgi” šogad ir pārtapis par 1. čaklo roku čempionātu, kura galvenais uzdevums ir visu paveikt ātri. Komandas dalībniekiem pēc iespējas ātrāk vajadzēja paveikt dažādus uzdevumus: piešūt pogu, naglot, zāģēt, mizot kartupeļus, mezglot, siet kaklasaiti, adīt, salikt puzli. Konkurss noslēdzās ar komandu pārstāvju korī skaitītu dzejoli, improvizētu lazertaga spēli un uzvarētāju apbalvošanu.

Čaklo roku čempionāts 13. nov. 2019 2

Čaklo roku čempionāts 13. nov. 2019 3