Interaktīvā spēle "Apceļosim Vāciju!"

13. novembrī  mūsu skolā viesojās Vācijas vēstniecība ar interaktīvu spēli „Apceļosim Vāciju!”, kas atraktīvā veidā ļauj skolēniem iegūt informāciju par Vāciju un vācu valodu. 100 mūsu skolas 5. un 6.klašu skolēniem bija iespēja pārbaudīt savas zināšanas un apgūt kaut ko jaunu.

Spēle dažādos veidos aizveda uz 13 pilsētām, kā arī palīdzēja spert soli tuvāk vācu valodai, izpildot dažādus uzdevumus, piemēram, atbildot uz viktorīnas jautājumiem par firmām, kas patiešām vai arī tikai šķietami darbojas vācu valodā runājošajās zemēs. Skolēni piedalījās jautājumu spēlē ar rācijām, kā arī ar aizsietām acīm stūrēja pa lielceļu, sekojot savu komandas biedru norādījumiem. Bija jāatmin arī mīkla, kuras atrisinājums slēpās slepenrakstā uzrakstītā skaitļu kombinācijā, ar kuras palīdzību atvērām seifu, un 3.labākās komandas ieguva vērtīgas balvas.

Paldies Vācijas vēstniecības pārstāvjiem par brīnišķīgo iespēju mūsu skolēniem piedzīvot Vāciju Liepājā!

Apceļosim Vāciju 13. nov. 2019 1

Apceļosim Vāciju 13. nov. 2019 4