Pielaiko profesiju

Pasākums “Pielaiko profesiju” Karjeras nedēļas ietvaros, kas norisinās O. Kalpaka 15. vidusskolā, ir kļuvis jau par tradīciju. 16.oktobrī mūsu skolas 7.klašu skolēni bija to skaitā, kas piedalījās nodarbībās, kurās tika dota iespēja iepazīt mediķu, inženieru, krimināltiesneša, IT speciālista, Liepājas Pašvaldības policista un militāristu profesiju darba ikdienu. Jaunieši centās ievērot disciplīnu un rīcību kaujas apstākļos darbībā ar ieročiem, sniegt pirmo palīdzību cilvēkam, kurš ir guvis nopietnus apdegumus, čūskas kodumu vai asiņo, kā arī pagatavot sev bateriju. Iedvesmojoši bija IT speciālistu Agates Aubultes un Raivja Ekšteina, kurš ir DALP 5. vidusskolas absolvents, atzinumi, ka nākotnē svarīgākais ir domāt un loģiski domāt, tad visi karjeras ceļi un iespējas Tev pavērsies.