Starptautiska skolēnu nometne Darmštatē

Anna, Laura, Vanesa, Kristaps un Adriana no 9. klases un skolotājas Sanita Arāja un Gundega Muižniece no 6. līdz 10. oktobrim piedalījās starptautiskajā skolēnu nometnē Darmštatē, kur runā un diskutē par šobrīd aktuālu tēmu - klimata pārmaiņas un vides aizsardzība, stāstot, kādas aktivitātes vides aizsardzībai veic paši savā valstī un skolā. Projekta ietvaros tika apmeklēts Eiropas komosa operāciju centrs (European space agency),kur skolēni iepazinās ar aktuālajām un plānotajām satelītu operācijām, kā arī Zenkenberga muzejs Frankfurtē, kas ir lielākais dabas vēstures muzejs Vācijā. Projekta dalībnieki devās arī uz pieņemšanu pie Darmštates mēra, kur sevi un savu pilsētu prezentēja ar muzikālu priekšnesumu.

Darmštate_10._okt._2019_1.jpgDarmštate_10._okt._2019_2.jpgDarmštate_10._okt._2019_3.jpgDarmštate_10._okt._2019_4.jpgDarmštate_10._okt._2019_6.jpg