Skolēni sveic savus skolotājus svētkos

Skolotājs ir tas, kurš dzīvo līdzi laikam. Viņam nepārtraukti jāmācas pašam, jābūt disciplinētam, jāatbild uz simtiem skolēnu uzdotajiem jautājumiem, tajā pašā laikā jābūt savaldīgiem un iecietīgiem. Ārprāts! Un mēs viņiem vienu reizi gadā tik sakām paldies? Gluži jau tā nav, bet cik bieži mēs aizdomājamies par skolotāja profesijas atbildību?

Mēs arī zinām un jūtam, cik mūsu skolas skolotāji priecājas par mūsu sasniegumiem, jūt līdzi mūsu neveiksmēm, palīdz ar padomu, palīdz arī praktiski, ja tas nepieciešams, tāpēc 4. oktobrī 12. klašu skolēni savus skolotājus sagaidīja ar nelielām dāvaniņām. Pēc tam skolas mājīgajā bibliotēkā, klausoties skolēnu sniegtajos priekšnesumos, varēja pabūt kopā un atpūsties. Par to gādāja 9. klašu skolēni.

Pēcpusdienā tika sumināti tie skolotāji, kuri skolā nostrādājuši 25, 30 un vairāk gadus. Viņus priecēja 2. mūzikas skolas skolotāju sniegtais koncerts.

Paldies Jums, mīļie skolotāji, par Jūsu rūpēm un neatlaidību!

Skolēnu padome.

skolotāju diena 4. okt. 2019 1