Projekta partneri tiekas Slovākijā

20. septembrī skolas projektu administratore Laura Lauberga - Nikolova kopā ar Skolēnu padomes pārstāvi Annu bija devušās uz Slovākijas pilsētu Trnavu, kur norisinājās programmas Erasmus+ projekta "Activity Means Opportunity" (Nr. 2019-2-LV02-KA105-002648) iepriekšējās plānošanas vizīte. Vizītes laikā projekta partneri precizēja jauniešu apmaiņas, kas plānota no 15. līdz 19. novembrim Slovākijā, programmu, vienojās par katra partnera pienākumiem un paveicamajiem darbiem, kā arī tika apskatīta Trnavas pilsēta un izpētīti iespējamās apmaiņas norises vietas.

Šajā iepriekšējās plānošanas vizītē līdzi bija devušies arī jaunieši, kuri projektā darbojas kā dalībnieku grupu koordinatori. Jaunieši kopā izstrādājā dalībnieku atlases kritērijus un prasības motivācijas vēstulei, kā arī vienojās par termiņu, līdz kuram būs jābūt izveidotām dalībnieku grupām.

2019. gada 20. septembris

IPV Trnavā 20. sept. 2019 1