Sestās klases dodas ekspedīcijā uz mežu


17. septembrī mūsu skolas visas 6. klases ar audzinātājām un dabaszinību skolotāju Helitu Stālbergu piedalījās AS “Latvijas valsts meži” (LVM) kopā ar LU Starpnozaru izglītības inovāciju centru organizētajā "Meža ekspedīcijā" Kalvenē. Skolēni atpūtāms un apguva dabaszinības (un kur nu bez matemātikas) mežā kopīga piedzīvojuma veidā - LVM MEŽA EKSPEDĪCIJĀ! Latvijas valsts mežu ekspedīcija ir aptuveni 2 km garš izglītojošs pārgājiens dabā ar 10 meža izziņas pieturām pieredzējušu mežsaimnieku vadībā (vislabākais bija Nauris, kurš stāstīja par mežu retināšanu).

Ierodoties pasākuma vietā ar autobusu, skolēnus sagaidīja ļoti jauka  LVM darbiniece, kura iepazīstināja ar pasākuma norisi. Tad devāmies mežā pa noteiktu maršrutu, pārejot no vienas pieturas uz otru (pa ceļam lasījām meža veltes, puncīšiem tika mellenes, zilenes un brūklenes). Katrā pieturā vadītājs deva skolēniem praktiskus vai radošus uzdevumus, kuri tika risināti individuāli vai grupās. Iegūtie rezultāti tika cītīgi pierakstīti speciālās darba burtnīcās, kuras bērniem izdalīja maršruta sākumā. Katra klase saņēma arī dāvanā  uzskates un mācību līdzekļus par mežu. Noslēgumā tika ceptas desiņas labiekārtotā atpūtas vietā ar ugunskuru. Rudens lietus gan skolēnus neatstāja bez savas svētības, ekspedīcijas beigās viņi dabūja nepajokam!

Skolēni un skolotājas iesaka arī nākamajiem setajiem, tagadējiem piecīšiem, noteikti pieteikties šim pasākumam! Lieliska iespēja mācīties, atpūsties un būt kopā vienlaicīgi!!!

Meža_ekspedīcija_17._sept._2019_1.JPGMeža_ekspedīcija_17._sept._2019_2.JPGMeža_ekspedīcija_17._sept._2019_3.JPGMeža_ekspedīcija_17._sept._2019_5.JPGMeža_ekspedīcija_17._sept._2019_6.JPGMeža_ekspedīcija_17._sept._2019_7.JPGMeža_ekspedīcija_17._sept._2019_8.JPGMeža_ekspedīcija_17._sept._2019_9.JPGMeža_ekspedīcija_17._sept._2019_10.JPGMeža_ekspedīcija_17._sept._2019_11.JPG

Share
Partneri: twitter
Partneri: moodle
Partneri: e-klase
Partneri: visc
Partneri: izm
Partneri: lip
Partneri: drošs-internets
Partneri: valsts-bērnu-tiesību-aizsardzības-inspekcija
Partneri: radošuma-pils
Partneri: dsd
Partneri: junior-achievement
Partneri: afs
Partneri: atbalsts
Partneri: prakse-lv
Partneri: pumpurs