Pasākums "Sports par iekļaušanu"

Erasmus+ programmas ietvaros  jaunieši no dažādām valstīm kopā ar mūsu skolas skolēniem pavadīja pēcpusdienu sportiskās aktivitātēs.

5. septembrī mūsu skola uzņēma jauniešus no Latvijas, Lietuvas, Čehijas, Spānijas, Rumānijas, Bulgārijas un Turcijas, kuri Eiropas Savienības īstenotās programmas “Erasmus+” ietvaros iepazīstināja vidusskolēnus ar saviem nacionālajiem sporta veidiem.

Pasākums norisinājās biedrības “Reģionālās attīstības un sociālo iniciatīvu organizācijas “Perspektīva”” īstenotā programmas Erasmus+ projekta “Sports For Inclusion” ietvaros. Pasākuma laikā jaunieši ne tikai vēroja sporta veidu demonstrējumus, bet kopā domāja jaunus sporta veidus un spēles, kuras tūlīt pat arī izmēģināja.

Projekta mērķis ir iedvesmot jauniešus kļūt atvērtākiem fiziskajām aktivitātēm, tā vietā lai uzturētos un garlaikotos mājās, spēlētu video spēles un būt mazaktīviem. Projekts veicina jauniešu kreativitāti, starpkultūru integrāciju un mācības ar sporta nodarbībām un izmantojot neformālās izglītības metodes.

2019. gada 5. septembrī