Iemēģinām profesijas

27.maijā viesu namā “Janči” norisinājās 9. – 12. klašu saliedēšanās pasākums “Iemēģinām profesijas”. Patieso gribu un izturība apliecināja visi dalībnieki, jo, spītējot sliktajiem laika apstākļiem un lietum, pasākuma norises vieta tika sasniegta, dodoties pārgājienā, velobraucienā, izmantojot satiksmes autobusu vai meklējot alternatīvus transporta līdzekļus. Nonākot galamērķī, varējām stiprināties un sasildīties ar viesu nama saimnieka sarūpēto zupu.

Kad ceļā pazaudētie spēki tika atgūti, sekoja nopietns darbs meistarklasēs, kurās skolēni varēja iepazīt aktiera, uzņēmuma un deju studijas vadītāju, reklāmu producenta, biznesa un veselības treneru, speciālista starptautiskās sadarbības jautājumos, rakstnieces un fotogrāfa profesijas. Nodarbību vadītāji piedāvāja skolēniem iespēju pārliecināties par savu piemērotību noteiktās profesijas turpmākai izvēlei, praktiski darbojoties un veicot ar darba pienākumiem saistītus uzdevumus gan individuāli, gan komandā, kas palīdzēja veidot jaunas savstarpējās komunikācijas un sadarbības iemaņas darba apstākļos. Pasākumā valdīja nopietna darba atmosfēra un radošums, mūsu talanti un spējas atklājās jaunā kvalitātē.

Meistarklases tika organizētas projekta Nr. Nr.8.3.5.0/16/I/001 "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros.

IMG 2616  IMG 2575