Pasākums APU līderiem

Jau piekto gadu pēc kārtas tiek apbalvoti 5. - 9. klašu skolēni, kuri visu mācību gadu centīgi mācījušies un aktīvi līdzdarbojušies dažādās ārpusstundu aktivitātēs, ievērojot APU uzvedības noteikumus. Balva šiem APU līderiem – atraktīvs pasākums dabā, lai atpūstos no skolas ikdienas un sadraudzētos ar citiem klašu skolēniem. Laika apstākļi 27. maijā mūs nepavisam nelutināja, bet tas netraucēja atkal kopā vienoties kopīgam pasākumam viesu namā „Janči”.

Īpaši bija pacentušies 10.B klases skolēni un audzinātāja Laura Lauberga - Nikolova, noorganizējot dažādas aktivitātes: pozitīvo un negatīvo uzvedības ierakstu sagrupēšana, piramīdu veidošana, aktivitāte atmiņas treniņam un citas sportiskas disciplīnas. Aktīva un vienojoša bija spēle ar skolēnu mainīšanās aktivitāti, izmantojot krēslus. Spēlējot šo spēli, sajutāmies, ka visi esam mūsu skolas skolēni, jo tik daudz kā mums ir kopīga, ko ikdienā neatliek laika pamanīt. Pasākums deva iespēju ne tikai labi atpūsties, bet saliedēja visus 5. – 9. klašu skolēnus, pateicoties mūsu vidusskolēniem.

APU līderi 27. maijs 2019 1