Tikšanās Kurzemes Biznesa inkubatorā.

12.februārī 11.komercklases skolnieki viesojās KBI. Jaunieši vēlējās uzzināt, kādus pakalpojumus piedāvā biznesa inkubators. Vai palīdzību un atbalstu var saņemt skolēnu mācību uzņēmumi?

Tikšanos vadīja LIIA aģentūras Liepājas biznesa inkubatora vadītājs Gints Reķēns, kurš ir DALP 5. vidusskolas komercklases absolvents.

Lekcija izvērsās par diskusiju – jautājumi, ieteikumi un turpmākā sadarbība, lai palīdzētu jauniešiem veidot kvalitatīvas prezentācijas, domāt par sava produkta attīstību un saredzēt eksporta perspektīvu.

Jaunieši uzzināja, ka inkubatora telpas ir atvērtas jebkuram interesantam par uzņēmējdarbību, var parunāt par jebkuru interesējošu tēmu, sarunāt tikšanos ar uzņēmējiem, jautāt par sava SMU popularizēšanu sociālajos tīklos. Visi pakalpojumi ir bezmaksas.

Gints dalījās savā dzīves stāstā par studijām Anglijā un darbu paralēli mācībām . Neatlaidība un vēlme pieradīt sevi Anglijā, attaisnojās. Neilgā laikā posmā Gints jau strādāja vadošos amatos. Viņa stāsts iedvesmoja mūsējos.

Sadarbībā ar biznesa inkubatoru aizsākusies un tā turpināsies. Par to, kas notiks tālāk, turpmākajos rakstos.IMG-20190221-WA0004IMG-20190221-WA0007