1. - 12. klašu konsultācijas
- Detaļas
- Kategorija: Konsultāciju laiki un saraksts
Liepājas Draudzīgā aicinājuma vidusskolas 1. – 3. klašu konsultācijas
2023. / 2024.m.g.
Vārds, uzvārds |
Klase, māc. priekšmets |
Konsultācijas diena |
Laiks |
Kabinets |
Ērika Krastiņa |
1.a |
Pirmdiena Trešdiena |
13:45 - 14:28 13:05 – 13:55 |
310. |
Daiga Mantiniece
|
1.b |
Pirmdiena Trešdiena |
13:15 – 14:15 T.13:15-13:48 |
309. |
Vaira Krūmiņa
|
1.c |
Otrdiena Trešdiena |
13:50 – 14:33 13:00 – 13:50 |
308. |
Dace Krūze |
1.d |
Pirmdiena Trešdiena |
14:00 – 14:43 13:05 – 13:55 |
307. |
|
|
|
|
|
Ināra Knitnere |
2.a |
Pirmdiena Otrdiena Ceturtdiena |
8:00 – 8:30 13:05 – 13:45 8:00 – 8:30 |
34. |
Ilze Poņemecka |
2.b |
Pirmdiena Otrdiena Ceturtdiena |
13:00-13:50 8:00 – 8:25 T.8:00 – 8:25 |
31. |
Laura Freimane |
2.c |
Trešdiena Ceturtdiena |
13:15 – 13:55
T.14:45 – 15:25 |
32. |
Zita Tapiņa |
2.d |
Otrdiena |
8:00 – 8:25 13:45 – 15:00 |
35. |
|
|
|
|
|
Dace Ozoliņa
|
3.a |
Pirmdiena Otrdiena Piektdiena |
T.13:00 – 13:40 7:55 – 8:25 7:55 – 8:25 |
33. |
Agita Dreimane |
3.b |
Otrdiena Ceturtdiena Piektdiena |
T.8:00 – 8:25 14:00 – 15:02 8:00 – 8:25 |
37. 38. 37. |
Inta Kleinberga
|
3.c |
Pirmdiena Ceturtdiena Piektdiena |
8:00 – 8:25 T.8:00 – 8:25 13:05 – 13:56 |
36. |
Veronika Budrecka
|
3.d |
Pirmdiena Otrdiena Ceturtdiena |
T.8:00 – 8:25 8:00 – 8:25 13:05 – 13:55 |
39. |
Andra Vilcāne |
3.e |
Otrdiena Ceturtdiena |
T.8:00 – 8:30 13:10 – 14:20 |
302. |
|
|
|
|
|
Gunta Danela
|
Mūzika 1. - 3.kl. |
Pirmdiena Otrdiena |
13:00 – 13:20 T.13:15 – 13:55 |
40. |
Ineta Feldmane
|
Vācu valoda |
Pirmdiena |
T.13:05 – 14:59 |
010. |
Liāna Tarasenko
|
Vācu valoda |
Pirmdiena Trešdiena |
T.13:05 – 13:45 13:05 – 13:49 |
10 – 05. |
Liepājas Draudzīgā aicinājuma vidusskolas 4. - 12. klašu konsultācijas
2023./2024.m.g.
Skolotāja vārds, uzvārds |
Mācību priekšmets |
Konsultācijas diena |
Laiks |
Telpa |
Zanda Alpa |
Ķīmija |
Otrdiena Trešdiena Piektdiena |
7.50 – 8.30 7.50 – 8.30 10.45 – 11.07 |
20. |
Sanita Arāja |
Vācu valoda |
Pirmdiena |
13.55 – 15.07 |
108. |
Karina Atāla |
Matemātika |
Otrdiena |
14.50 – 17.56 |
21. |
Jolanta Atmata |
Franču valoda |
Pirmdiena Trešdiena |
15.00 – 15.30 15.00 – 15.30 |
206. 108. |
Artūrs Ausējs |
Datorika |
Ceturtdiena |
14.05 - 15.05 |
101. |
Linda Beļjāne |
Literatūra |
Pirmdiena |
11.30 - 12.39 |
213. |
Svetlana Biktimirova |
Angļu valoda |
Otrdiena |
14.50 – 15.50 |
10-06. |
Juta Birzniece |
Sociālās zinības |
Otrdiena |
12.24 - 13.05 15.30 - 16.30 |
110. |
Ildze Brūdere |
Dabaszinības, dizains un tehnoloģijas |
Otrdiena Trešdiena |
8.30 – 9.10 14.05 – 14.45 |
301. |
Diāna Bugaja |
Matemātika |
Trešdiena |
8.00 - 8.30 |
206. |
Ineta Bumbiere |
Mūzika |
Otrdiena |
15.00 - 15.40 |
93. |
Agita Čakša |
Mūzika |
Ceturtdiena |
15.30 – 16.30 |
30. |
Kitija Čakša |
Latviešu valoda |
Trešdiena |
14.00 – 15.42 |
013. |
Anžela Dereveņeca |
Angļu valoda |
Pirmdiena Ceturtdiena Piektdiena |
7.45 - 8.25 7.45 - 8.25 8.00 - 8.25 |
107. |
Diāna Dobele |
Angļu valoda |
Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena |
7.50 – 8.26 7.50 – 8.26 7.55 – 8.25 |
75. |
Ance Elstiņa |
Dabaszinības |
Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena |
14.45 – 15.45 8.05 - 8.25 14.05 – 14.25 |
202. |
Linda Eniņa |
Vācu valoda |
Otrdiena |
14.45 – 16.00 |
113. |
Vendija Ēķupe |
Matemātika
Datorika |
Pirmdiena Otrdiena Piektdiena |
15.35 - 16.27 15.35 - 16.27 7.45 - 8.25 |
106. 106. 101. |
Laura Francmane |
Sociālās zinības |
Pirmdiena Trešdiena |
14.50 - 15.50 14.05 - 15.11 |
24. |
Solvita Frišfelde |
Datorika, dizains un tehnoloģijas |
Otrdiena Piektdiena |
14.40 – 16.00 7.50 – 8.28 |
422. |
Madara Hūna |
Latviešu valoda un literatūra |
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena |
7.50 - 8.30 |
201. |
Ginta Kaire |
Sports |
Ceturtdiena |
13.05 – 13.45 |
Sporta zāle |
Jolanta Kalna |
Angļu valoda |
Ceturtdiena |
14.00 - 15.00 |
010. |
Aija Helmūte |
Angļu valoda |
Trešdiena |
14.00 – 15.57 |
25. |
Raivis Karzons |
Datorika, dizains un tehnoloģijas |
Pirmdiena Otrdiena |
15.30 – 16.00 11.45 – 13.15 |
423. |
Gunita Kīle-Sisene |
Vācu valoda |
Otrdiena |
8.00 – 9.00 14.50 – 15.41 |
15. |
Normunds Knitners |
Fizika |
Trešdiena |
15.30 – 16.45 |
28. |
Inese Krasta |
Bioloģija |
Trešdiena Ceturtdiena |
11.35 – 12.15; 16.20 - 17.10 8.00 – 8.25 |
19. |
Laura Lauberga-Nikolova |
Vēsture |
Otrdiena |
14.50 - 15.50 |
13. |
Ineta Leiguda |
Latviešu valoda un literatūra |
Otrdiena Ceturtdiena |
14.50 – 15.50 14.00 – 15.47 |
11. |
Laila Lejniece |
Matemātika |
Piektdiena |
13.09 – 15.00 |
111. |
Sandra Malakauska |
Matemātika |
Trešdiena |
11.00 – 11.20 12.20 – 13.00 |
24. 413. |
Vaclovs Malakausks |
Sports |
Piektdiena |
14.50 – 15.50 |
Sporta zāle |
Olga Maļkova |
Matemātika |
Pirmdiena Otrdiena Piektdiena |
8.00 - 8.30; 10.45 - 11.45 14.45 - 15.45 7.54 - 8.30 |
112. |
Ineta Melnozola |
Vācu valoda |
Ceturtdiena |
13.55 – 14.57 |
10–14. |
Inga Moldovana |
Vācu valoda |
Pirmdiena Trešdiena |
15.30 – 16.00 14.00 - 15.18 |
009. |
Gundega Muižniece |
Vācu valoda |
Ceturtdiena |
14.00 – 16.10 |
102. |
Jordans Nikolovs |
Vācu valoda |
Otrdiena |
14.50 – 16.08 |
24. |
Kristīne Novade |
Latviešu valoda un literatūru |
Piektdiena |
14.05 - 14.45 |
75. |
Sanita Pārpuce |
Matemātika |
Pirmdiena Trešdiena Ceturtdiena |
08.30 - 09.10 11.30 - 12.25 11.30 - 12.25 |
202. 206. 210. |
Sanita Pāvila |
Datorika |
Otrdiena |
14.50 – 15.50 |
101. |
Rolands Pocjutis |
Sports |
Trešdiena |
15.05 - 15.45 |
Sporta zāle |
Valdis Priedols |
Fizika |
Trešdiena Ceturtdiena |
15.40 - 16.30 15.30 - 16.19 |
28. |
Evita Puriņa |
Latviešu valoda un literatūra |
Pirmdiena Ceturtdiena |
14.50 - 16.50 8.00 - 8.25 |
11. 12. |
Kristīna Račinska |
Angļu valoda |
Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena |
15.30 - 16.30 15.30 – 16.30 14.50 – 15.20 |
207. |
Daiga Saldeniece |
Latviešu valoda un literatūra |
Pirmdiena Trešdienaa |
14.30 – 16.00 14.30 – 16.08 |
13. |
Ludmila Semjonova |
Krievu valoda |
Pirmdiena Trešdiena |
13.45 - 14.20 11.30 - 12.10 |
208. |
Daiga Sirmoviča |
Matemātika |
Pirmdiena Trešdiena |
15.00 – 16.00 14.30 – 16.36 |
412. |
Ina Sproģe |
Dizains un tehnoloģijas |
Otrdiena Ceturtdiena |
14.50 – 15.35 15.35 - 16.20 |
50. |
Ilze Sproģe |
Vēsture |
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena |
15.35 – 16.15 14.05 - 14.45; 15.35 - 17.00 16.20 – 17.00 |
210. |
Simona Stalidzāne |
Latviešu valoda un literatūra |
Pirmdiena Piektdiena |
15.30 - 17.01 11.40 - 12.25 |
212. |
Helita Stālberga |
Bioloģija |
Pirmdiena Otrdiena |
14.45 – 16. 30 7.55 - 8.25 |
19. |
Santa Stocka |
Vācu valoda |
Pirmdiena |
14.15 – 16.03 |
10-07. |
Ina Stola |
Ģeogrāfija, ķīmija |
Pirmdiena Ceturtdiena |
14.05 – 15.35 15.30 – 16.54 |
22. |
Arta Strakša-Lielgalve |
Teātra māksla |
Piektdiena |
8.00 – 8.30; 13.05 - 13.35 |
Aktu zālē |
Santa Šēniņa |
Latviešu valoda un literatūra, angļu valoda |
Pirmdiena Otrdiena |
8.30 - 9.10; 11.35 - 12.14 15.30 - 16.30 |
212. |
Ineta Šnepe |
Matemātika |
Pirmdiena, 7.kl. Otrdiena, 8.kl. |
14.50 – 16.14 14.50 – 16.14 |
413. |
Sanda Špude |
Vācu valoda |
Trešdiena |
13.56 – 15.30 |
26. |
Kristīne Šulmane |
Vizuālā māksla, dizains un tehnoloģijas |
Pirmdiena |
14.50 – 16.00 |
59. |
Agnis Timermanis |
Sociālās zinības, vēsture |
Otrdiena Trešdiena |
15.30 – 16.42 15.30 - 16.42 |
14. |
Biruta Tjurina |
Sports |
Trešdiena |
14.45 – 15.25 |
Sporta zāle |
Antra Tomaša |
Dizains un tehnoloģijas |
Otrdiena |
13.55 – 14.35 |
012. |
Inta Tučina |
Matemātika |
Pirmdiena |
13.55 – 17.25 |
23. |
Elīna Triščenko |
Angļu valoda |
Pirmdiena Otrdiena Ceturtdiena |
7.45 - 8.25 7.45 - 8.25 7.45 - 8.23 |
206. |
Gunta Zara |
Ģeogrāfija |
Otrdiena Trešdiena |
7.50 – 8.30 7.50 – 8.30; 14.05 - 14.45 |
211. |
Gita Zemarāja |
Latviešu valoda un literatūra |
Pirmdiena Otrdiena |
15.35 – 17.15 14.50 – 15.38 |
12. |
Gita Zommere |
Vācu valoda |
Pirmdiena |
13.05 – 15.05 |
27. |
Konsultācijas
- Detaļas
- Kategorija: Konsultāciju laiki un saraksts
Izraksts no noteikumiem par skolēnu zināšanu vērtēšanu.
11. Skolēns par konsultācijām mācību priekšmetos var uzzināt konsultāciju grafikā (pie informatīvā stenda), dienasgrāmatā (1.-3.kl.), plānotājā (4.-5.kl.), tās ierakstot klases audzinātāja vadībā, pie priekšmeta skolotāja vai klases audzinātāja, skolas interneta mājas lapā.
12. Ja skolēns konsultācijas laikā vēlas uzlabot vērtējumu, viņam tas iepriekš jāsaskaņo ar skolotāju, lai skolotājs varētu sagatavot atkārtotu FVD vai SVD vai attiecīgo uzdevumu daļu no kopējā darba.
13. Konsultācijas izmantojamas grūti apgūstamas vai kavētas vielas izpratnei un apguvei, kā arī darbam ar talantīgajiem skolniekiem.
14. Konsultācijas var notikta arī attālināti, par to iepriekš savstarpēji vienojoties.
15. Skolotājs konsultācijas tēmu un skolēnu apmeklējumu fiksē e-klases konsultāciju žurnālā.
Skolotājs ir tiesīgs atteikt konsultāciju skolēniem, kuriem ir neattaisnoti stundu kavējumi, ir disciplīnas pārkāpumi vai kuri regulāri nepilda mājas darbus.