Piekļūstamības paziņojums

Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola saskaņā ar Ministru kabineta 2020. gada 14. jūlija noteikumiem Nr. 445 “Kārtība, kādā iestādes ievieto informāciju internetā” (turpmāk – noteikumi Nr. 445) apņemas savu tīmekļvietni veidot piekļūstamu.

Šis piekļūstamības paziņojums attiecas uz:

Liepājas pilsētas pašvaldības Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas mājas lapu - http://5vsk.liepaja.edu.lv 

Tīmekļvietnei veikts vienkāršotais piekļūstamības izvērtējums. Izmantotā metode – VARAM sagatavotās “Vadlīnijas iestāžu tīmekļvietnēm noteikto piekļūstamības prasību ievērošanas ietekmes izvērtēšanai un nesamērīgā sloga pamatošanai”.

Cik piekļūstama ir šī tīmekļvietne?

Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas tīmekļvietne daļēji atbilst noteikumiem Nr. 445 turpmāk minēto iemeslu dēļ.

Neatbilstība prasībām, kas minētas noteikumos Nr. 445

  • Attēla tekstuālās alternatīvas (“alt text”) nav pieejamas visiem tīmekļvietnē ievietotajiem materiāliem. Alternatīvo tekstu pievienošana lapas attēliem ir uzsākta un plānots, ka līdz 2022. gada janvārim apraksti būs pievienoti visiem attēliem.

Šī tīmekļvietne pēdējo reizi tika izvērtēta 18.02.2021. Izvērtēšanu veica Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas datortīklu administrators Artūrs Ausējs.

Izvērtējumu apliecinošs dokuments: šeit

Piekļūstamības alternatīvas

Lai saņemtu saturu, kas šobrīd nav piekļūstams,sūtiet e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  ar hipersaiti uz tīmekļvietnes lapu, pieprasot nepieciešamo informāciju

Atsauksmēm un saziņai

Mēs nepārtraukti cenšamies uzlabot šīs tīmekļvietnes piekļūstamību.

Ja Jūs konstatējat kādas problēmas vai nepilnības, kas nav minētas šajā paziņojumā vai vēlaties saņemt nepiekļūstamo saturu citā formātā, sazinieties ar mums:

E-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  

Mēs izskatīsim Jūsu pieprasījumu un sniegsim atbildi 7 dienu laikā.

Sūdzību iesniegšana


Par tīmekļvietnes piekļūstamību mūsu iestādē atbildīgi ir darbinieki, kas veic informācijas ievietošanu tīmekļvietnē.

Iestādē atbildīgais ir datortīklu administrators Artūrs Ausējs

Ja neesam atbilstoši reaģējuši uz Jūsu iesniegumu vai sūdzību par tīmekļvietnes satura piekļūstamību, Jums ir iespēja iesniegt sūdzību Latvijas Republikas Tiesībsargam:

Tiesībsarga birojs: Baznīcas iela 25 Rīgā, LV-1010

Tālrunis: +37167686768

E-pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

https://www.tiesibsargs.lv/lv/pages/kontaktinformacija

Ziņas par paziņojuma sagatavošanu

Šis paziņojums pirmo reizi tika sagatavots 18.02.2021 .

Šo paziņojumu apstiprināja
Inta Korņējeva
Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas direktore.

Partneri: twitter
Partneri: moodle
Partneri: e-klase
Partneri: visc
Partneri: izm
Partneri: lip
Partneri: drošs-internets
Partneri: valsts-bērnu-tiesību-aizsardzības-inspekcija
Partneri: radošuma-pils
Partneri: dsd
Partneri: junior-achievement
Partneri: afs
Partneri: atbalsts
Partneri: prakse-lv
Partneri: pumpurs